Skocz do zawartości

czasami nie wchodzi "2"


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ja w swoim miałem dwie, ale we wszystkich opisach naprawy tego jest mowa o jednej, takze pewnie masz jedna (jezeli bys mial dwie, to ta druga jest zaraz obok, takze bys ja zobaczyl)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak, ten dzyndzel wymieniłem. Biegi wchodzą super. Tylko pozostaje jeden problem - te wycie nie ustąpiło. Najgorzej na "3", ale jak złapię za lewarek ręką to ustaje. Jest tam gdzieś jakaś regulacjia albo coś co wyeliminuje to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a jak wyglada sprawa w przypadku astry G?:wesoly:??bo mam ten sam problem wszystkie biegi chodzą ok tylko dwójka sie blokuje......a o szybkim włozeniu (2) moge wogole pomażyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniakopel, U mnie jest podobnie.Czasami muszę na dwa razy wciskać 2.Gdzieś wyczytałem,że jest to mankament typowy dla astry,więc na razie nic nie robię.

Skrzynie astr są podobne więc może musisz zrobić to samo co AsterixBodzio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ten dzyndzel wymieniłem.

 

Heh o jakim dzyndzlu mówisz???:wesoly::) bo moze u mnie w asterce jest ten sam prpblem

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 01:04 ]

No to zibi może i jest typowa przypadłość w astrze dwujce ale mega wkurzająca.....a ten zestaw naprawczy co był chyba powyzej do skrzyn na allego nie pomoze??bo na stronie na allegro napisane było ze do astry G tez pasuje

 

http://www.allegro.pl/item111926963_wybierak_biegow_opel_kpl_naprawczy_nowosc_.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm maniakopel jedz do Opla i powiedz że chcesz taki metalowy sworzen - zawleczkę. Oni już będą wiedzieli o co chodzi. Wymiana prosta, nawet taki lak jak ja sobie poradził bez problemu. Jak otworzysz maskę i staniesz przodem to z prawej strony slnika wsadz rekę, wczesniej popatrz gdzie jest takie cudo i wyciągnij to. Z jedej strony masz takie zabespieczenie aby nie wypadło. Wciskasz to i pchniesz do góry. Wyjdzie bez problemu. U mnie pomogła wymiana tylko tego. Jest OK, dwójeczka wchodzi modzio. Popatrz zresztą gdzie masz luzy, może u Ciebie jeszcze coś się wyrobiło. A zapomniałem u mnie pozostało tylko takie wycie, jakby skrzynia wyła, ale jak złapie się za lewarek zmiany biegów ustaje. Podejrzewam że to tulejka w którą wchodzi lewarek do srodka samochodu. Czy ten zestaw z allegro obejmuje tą częśc? wie ktos?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsterixBodzio dzieki za odp a ile za ten sworzen płaciłeś w aso opla???trzeba zadzownić i zapytac czy w tym zestawie naprawczym też to jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO zapłaciłem 8zł. Drobiazg.. ale w sklpie motoryzacyjnym tego nie mieli. Kazali podjechać do ASO........Powinni to mieć na stanie. Idzie jak woda...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp....jutro smigam do Aso chodz dziś prubowałem to zobaczyć to ciezko było bo w sumie mam malutko miejsca miedzy silnikiem a akumulatorem.I to cudo o którym pisałeś jest gdzies zprzy podszybiu czy na przodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności