Skocz do zawartości

ASTRA II


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

No a jaki masz rok???:wesoly::) bo ydaje mi się że moja teoria co do rocznika 98 jest słuszna bo juz model 99 rużnij sie np predkosciomirzem od modelu 98 (dizle) bo np ja w modelu 98 mam v maks na budziku do 200 a modele 99 z tym samym silnikiem 220:)) Hehe to chyba dlatego ze zamykały budziki chodz w to wątpie ale 175 udało mi się osiągnąc bez wiekszego trudu ale ładnie sie zbiera tylko do 150 potem już to trwa:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak to jest:):wesoly::) Skoro 1.2 maja tarcze to widać ze nie patrzyli na moce silników.A kolga JOLO widze też sprowadził sobie asterke z Holandi.Kupowałeś z jakiegoś komisu czy od osoby prywatnej??Bo ja od osoby prywatnej bo w komisach takie same magiki jak u nas pełno plaku i dosłownie śruby na błotnikach ręką dokrecałem tak poskładane.Mi sie wyjazd po asterke przedłuzył o tydzien gdyż te ciekawesze były sprzedane a te co były miały po 300 tys przebiegu mnie nie interesowały:) a zależało mi na 2.0 DTL ale opłacało sie poszukać:):) ogłoszenie weszło o 15 40 a ja o 17 już byłem w Tilburku po nią i gdyby nie rodzinka w Holadni wracałbym autokarem spowrotem do kraju hehe.A co do opłat i kosztów ze wszystkim to na dzien dzisiejszy moge sprzedać astre dokładnie za tyle co zapłaciłem za nią w grudniu po pierwszej rejstracji :)Asterka serwisona przez 6 lat w ASO w Holandi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to masz X20DTL :wesoly::) no i jak u Ciebie wygladało sprowadznie asterki z Holandi??!!!:) No to poza tym ze masz tarcze na tyle to zagiołes mnie tym ze masz rok 99 i budzik do 200 bo specjalnie przegladałem na allegro wszystkie astry z roku 99 i miały juz do 220:)!!! wiec nic już nie rozumiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniakopel, Ja mam faktyczny rocznik 98 i 200 na liczniku,a tarcze może sobie Szkop zamówił za dopłatą,bo inaczej tego nie można wytłumaczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to co do budzika jest jasność:wesoly: a co do tych tarczy to wtedy "dużo" ludzi zmienia z bebnów na tarcze na tyle hehe:):) no a moze poprostu od jakiegoś miesiaca zaczeli w każdym modelu wkładać tarcze.Dzis przyglądałem się astrze w kombi z silnikiem 1.7di i miała bębny:)wiec myśle że tematu od kiedy były tarcze nie da sie wyjaśnić ale wiem że wszystkie silniki od 1.8 i dizle od 2.0 mają bębny na 100%!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOLO widze też sprowadził sobie asterke z Holandi

niezupełnie.

Asterke sprowadziłem z niemiec na lawecie więc bez tablic, a blachy holenderskie dlatego aby nie stała bez tablic pod blokiem :wesoly: założyłem od Vectry sprzed dwóch atek :) kilka miałem niemieckich celnych ale rok troszkę był do tyłu więc założyłem holandię na blachy !!!

ja od osoby prywatnej bo w komisach takie same magiki jak u nas

dokładnie jak ja

kupiłem od przemiłej kobietki, jedyny właściciel laseczka 35 latek !!!

 

Wcześniej oglądałem astre II '99 - 1,7 TD i miała bębny z tyłu i licznik do 220

 

co do licznika to też mam 200 choć jest jeszcze jedna kreseczka niżej, ale już niewyskalowana

<a href=obraz1355le0.jpg' alt='obraz1355le0.jpg'

 

z wypasu mam :

czujka parkowania

klimka

centralny

4x poduszka

elektryczne 4 szyby

spryskiwacze na reflektory

komputer pokładowy

aluski

halogenki

podgrzewane fotele

szyber dach w elektryce

skórzana kiera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh pozatym holenderskie blachy mozna sobie napisać samemu :wesoly: a co do tej kreseczki to też ja mam wiec w sumie jest 210 :) no widzisz z tymi tarczami na tyle to ruznie bywa ale sadze ze jednak wiekszość wkładała na tył tarcze.A ten dizelek pewnie mial zabujczy przebieg co??No a tak na marginesie ile Cię całość wyniosla łacznie z kosztami za wache za lawete itd dosłownie wszytkie koszty od a do z łacznie z rejstracja u nas o ile juz asterke zarejstrowałeś!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności