Skocz do zawartości

cb do użytku w weekend


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich Mobilków

 

zwracam się z uprzejmą prośbą o porade w sprawie sprzętu CB. potrzebuje niedrogiego a zarazem dobrego radia (doskonały stosunek ceny do jakości). Radiotelefon służyłby mi raczej rzadko gdyż w większości jeżdże po mieście, a czkolwiek zdarzają się dłuższe trasy (korki, miśki). Nie jestem zbytnio wymagający ale nie chciałbym zakupić jakiegoś szumofonu a w miare dobre radyjko. Myślałem o Sunker Elite Two, Onwa MK3 - i antenie magnesowej Hustler 100cm. Bardzo prosze o porady gdyż potrzebuje CB na weekend majowy ponieważ spędze go w dużej ilości w aucie.

 

z góry dziękuje za odpowiedzi

 

szerokości 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich Mobilków

 

zwracam się z uprzejmą prośbą o porade w sprawie sprzętu CB. potrzebuje niedrogiego a zarazem dobrego radia (doskonały stosunek ceny do jakości). Radiotelefon służyłby mi raczej rzadko gdyż w większości jeżdże po mieście, a czkolwiek zdarzają się dłuższe trasy (korki, miśki). Nie jestem zbytnio wymagający ale nie chciałbym zakupić jakiegoś szumofonu a w miare dobre radyjko. Myślałem o Sunker Elite Two, Onwa MK3 - i antenie magnesowej Hustler 100cm. Bardzo prosze o porady gdyż potrzebuje CB na weekend majowy ponieważ spędze go w dużej ilości w aucie.

 

z góry dziękuje za odpowiedzi

 

szerokości 8)

uniden (doskonały stosunek ceny do jakości)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie popieram przedmowce...ja przez prawie 2 lata uzywalem Unidena 510 i nie narzekalem a jezdzilem troche wiecej niz ty planujesz...takze na twoja jazde w zupelnosci powinno wystarczyc...a co do antenyto proponował bym ci presidenta floride - rowniez na magnes (ja takowa posiadam i jestem zadowolony) jest troche drozsza od hustlera srednio jakies 60 zł ale jak najbardziej ja polecam i zawsze to juz president... 8)...ale to zalezy od tego jaka suma pieniedzy dysponujesz...takze wybor pozostawiam tobie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem bardzo dużo pochlebnych opinii na temat Unidena zarówno 510 jak i 520. być może się skusze, choć na temat Sunkera też mówi się bardzo dobrze. nie chce też 200-300zł więcej wydawać gdyż radia będę używał sporadycznie. czekam na opinie o Sunkerze i Onwie jeśli ktoś posiada bądź miał styczność z tymi radiotelefonami.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem bardzo dużo pochlebnych opinii na temat Unidena zarówno 510 jak i 520. być może się skusze, choć na temat Sunkera też mówi się bardzo dobrze. nie chce też 200-300zł więcej wydawać gdyż radia będę używał sporadycznie. czekam na opinie o Sunkerze i Onwie jeśli ktoś posiada bądź miał styczność z tymi radiotelefonami.

pozdrawiam

ja tez nie trzaskam setek kilometrów przynajmniej już teraz. ale wychodzę założenia ze mimo ze rzadko używam lepiej mieć sprzęt porządny to raz. dwa to głupio wygląda w aucie i na aucie za xx tys. antenka i radio za 100zł (przynajmniej moim zdaniem)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owender, antena Hustlera to nic ciekawego... Problematyczna w strojeniu i mocno histeryczna... Choć podobno ściąga spoko. Ostatnio ze znajomym 4 razy skracaliśmy kabel bo inaczej nie dało się nastroić i prawdę powiedziawszy szału nadal nie robi.... Lepiej już kupić Presidenta Willsonke to też ma 100 cm... Kolegayaro918, się kopnął bo florida to taka malutka chyba 30cm... Podobno bardzo dobra na dach transportera, albo innego wysokiego auta...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zdaje sobie sprawe że moje wymagania są dość nietypowe i dziwne.. ale jak mówiłem nie potrzebuje profesjonalnego sprzętu, a jedynie przyzwoitego za rozsądną cene. za rozsądną tzn w miare tanie. czytałem dużo w internecie, na różnych forach, pytałem kumpli.. Hustler podobno dobra antena.. a tu nowa opinia. a odpowiednik Sunkera - 109? jeszcze większe ścierwo? ostatnio bardzo dużo samochodów widze właśnie albo z Hustlerem albo z Sunkerem i ludzie jeżdżą i są zadowoleni. co do wygladu auta za xx tys. i taniego CB... nie widze w tym nic złego. wiara nowymi passatami. bmw, mercedesami jeździ z hustlerem na dachu i żyją. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wygladu auta za xx tys. i taniego CB... nie widze w tym nic złego. wiara nowymi passatami. bmw, mercedesami jeździ z hustlerem na dachu i żyją. :D

i żyć będą. śmiem twierdzić ze nie jeżdżą z takimi antenami bo takie wybrali tylko im wcisnęli coś w sklepie. Wygląd był przenośnia ze jak kogoś stać na auto za pewną kwote to pasuje miec tez dobrą antene..

 

Mój kolega ma sklep CB i pożyczam od niego anteny w wolnych chwilach na testy ot tak lubię CB i od 15 lat sie tym bawię wiec jak mam okazje to korzystam. Powiedział mi ze już nie ma siły tłumaczyć ze można coś wybrać poza hustlerem ludzie przychodzą jak zaprogramowani...

 

I wyłączam sie z dyskusji jestem może skrzywiony 15 letnim dorobkiem na pasmie CB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sob Kwi 19, 2008 11:44 ]

Kolegayaro918, się kopnął bo florida to taka malutka chyba 30cm... Podobno bardzo dobra na dach transportera, albo innego wysokiego auta...

Adamusnie wiem w czym mialem sie "kopnąć" ?? pomyliles sie raczej ty bo nie ma ona 30 cm tylko 45 a ja mam merive a ona akurat do najnizszych nie nalezy (1624 mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności