Skocz do zawartości

pytanie dotyczace kołpaków?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

nawet gdy juz takie dosaniesz to i tak bedziesz musiał uważać abyu ci ich nie pociągneli jak bedziesz stal gdzies i bedziesz mialtyle po kołpakach bo wiadomo że w polsce ukradnąwszystko co ma minimalna wartość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet gdy juz takie dosaniesz to i tak bedziesz musiał uważać abyu ci ich nie pociągneli jak bedziesz stal gdzies i bedziesz mialtyle po kołpakach bo wiadomo że w polsce ukradnąwszystko co ma minimalna wartość

 

jeżeli tak do sprawy podchodzisz to alu faelgi też mogą buchnąć, a chyba koszt alusów jest on wiele większy niż kołpaków? :)

 

Także trzba mieć pecha i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla informacji są to kołpaki wciskane w felgę a zatem nie potrzeba liczyc otworów 15 cali orginalne takie jak się kupuje samochod w salonie. Nie mam aparatu aby zrobic skany ale na allegro są takie same na aukcji o linku http://www.allegro.pl/item130673326_oryginalne_kolpaki_do_opla_15_jak_nowe_.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodziło o wzór jak na felgach GSI te sa normalne co chcesz opchnac

Te, które chce sprzedać są 15", a nie 14" i kto inny chce je kupić...tak trudno prześledzić wątek?? :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są to orginalne kołpaki od mojego auta które zakupiłem w salonie opla a nastepnie zmieniłem felgi na alu a zatem zostały schowane w folii w garażu. Są jak nowe, odbiór w Koszalinie-gratis. natomiast ich cena to 80 zł za cztery sztuki plus koszt przesylki ale wolę odbiór osobisty mozna zobaczyć. Kołpaki sa z samochodu rocznik 2002 kupionego w salonie a na kołach były 2 tygodnie.

 

To jak masz jeszcze te kołpaki, tak się zastanawiam nad nimi z tym że u mnie wchodzi w tylko przesyłka.

 

Ale mnie postraszyli i zastanawiam sie czy inwestować w nie żeby ich nie buchneli :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chwili obecnej je posiadam i tak myślę czy kolega może bedzie na srodkowym pomorzu w Koszalinie to mozna je odebrać osobiści gdyż nie chce mi sie bawić w pocztę a ponadto można je zobaczyc osobiście, może na wakacje moge zostawić. Numer tel do mnie 889-464-995 :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chwili obecnej je posiadam i tak myślę czy kolega może bedzie na srodkowym pomorzu w Koszalinie to mozna je odebrać osobiści gdyż nie chce mi sie bawić w pocztę a ponadto można je zobaczyc osobiście, może na wakacje moge zostawić. Numer tel do mnie 889-464-995 :lol:

 

specjalnie po kołpaki to mi się za bardzo nie chce jechać , a do wakacji to też czekać bym nie chciał bo i po co. Na lato zakładam alusy.Kołpaki na zime mi potrzebne do stalówek.

No chyba że byście jakiś spocik robili to może bym się zjawił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności