Skocz do zawartości

* - - - - 1 głosy

Warsztaty w W-wie i okolicach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   bad

bad

is good

• Moderator
  • 4938 postów
  • Lokalizacjamazowieckie
  • Model:Nie Opel
  • Inna marka:Leonidas II Stylance
  • Silnik:1.6 BSE
  • Nadwozie:SPORT UP

Napisano 05 listopad 2009 - 23:04

Mi ktoś polecał http://www.blonski.com.pl/ ale na razie nie miałem okazji skorzystać, bo trochę daleko ode mnie.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#22 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 19 listopad 2009 - 21:53

Witam, ja już po naprawie. Trochę się zeszło i nie mogłem wcześniej napisać. Ogólnie jestem zadowolony chociaż naprawa trochę trwała tzn zostawiłem w czwartek rano i odebrałem dopiero we wtorek ok 12.. Wiem miałem sporo rzeczy do zrobienia więc jestem w stanie to zrozumieć. Został mi jeszcze do zrobienia fotel ale wydaje mi się że zrobili wszystko ok. Przegoniłem auto kilka razy i nie miałem żadnych problemów. Raz zapaliła mi się kontrolka check engine jak zwykle ale za chwilę zniknęła i teraz jest już ok i nie mam żadnych zastrzeżeń (zrobiłem 1,5 tys km). Także polecam http://www.opel-serwis.pl/ Aha w sumie zostawiłem 2 tys złotych :beer: także mam nadzieję że po zrobieniu fotela pozostanie mi tylko na wiosnę odświeżenie lakieru i tapicerki i będę mógł kilka lat bezproblemowo jeździć :mrgreen: Pozdrawiam

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#23 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 19 listopad 2009 - 21:53

Witam, ja już po naprawie. Trochę się zeszło i nie mogłem wcześniej napisać. Ogólnie jestem zadowolony chociaż naprawa trochę trwała tzn zostawiłem w czwartek rano i odebrałem dopiero we wtorek ok 12.. Wiem miałem sporo rzeczy do zrobienia więc jestem w stanie to zrozumieć. Został mi jeszcze do zrobienia fotel ale wydaje mi się że zrobili wszystko ok. Przegoniłem auto kilka razy i nie miałem żadnych problemów. Raz zapaliła mi się kontrolka check engine jak zwykle ale za chwilę zniknęła i teraz jest już ok i nie mam żadnych zastrzeżeń (zrobiłem 1,5 tys km). Także polecam http://www.opel-serwis.pl/ Aha w sumie zostawiłem 2 tys złotych :beer: także mam nadzieję że po zrobieniu fotela pozostanie mi tylko na wiosnę odświeżenie lakieru i tapicerki i będę mógł kilka lat bezproblemowo jeździć :mrgreen: Pozdrawiam

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#24 OFFLINE   styczen123

styczen123
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2009 - 16:20

Jesli chodzi o naprawe zamków i stacyjek w Warszawie, to goraco polecam punkt na ul. Jałtańskiej (STEGNY), poprostu wachowa pomoc, byłem mile zaskoczony cena i sprawna naprawa mojego zamka, jak i stacyjki po włamaniu:), ewentualnie odwiedzic ich strone www.otwieramy24h.pl Pozdrawiam
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#25 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 01 grudzień 2009 - 18:04

Po wymianie fotela za 600 zł (plus przełożenie tapicerki) wszystko śmiga i lata. Nie wyświetlają się żadne błędy i jestem zadowolony. Łącznie zostawiłem za wszystko 2,6 tys zł. Pozdrawiam

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#26 OFFLINE   Przemo6435

Przemo6435
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 18 grudzień 2009 - 08:58

Witam Ja naprzykład już drugi samochód serwisuje w http://www.autoparts.com.pl/ Robią daewoo i ople jeżdże do nich ale na Kotsica Można u nich kupić część ale także można mieć swoje Dają też kartę z 5% zniżką mimo że mają naprawde niskie ceny
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#27 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 10 styczeń 2010 - 12:53

Polecam: Marki ul. Piłsudskiego róg Łąkówek (oleje, przegląd klimy, filtry, akcesoria). Zainteresowanym podam tel. na PW. Mnie kolega polecił i jestem zadowolony. Już od 3 lat korzystam.

Witam,
również polecam
Pzdr

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#28 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2010 - 14:36

Wiem, że kilka osób już wypowiadało swoje krytyczne opinie na temat tego ASO, ale ja również chciałbym się podzielić moim negatywnym doświadczeniem odnośnie serwisu Auto-Żoliborz na Rudnickiego w Warszawie: * nieterminowi (mimo wcześniejszych uzgodnień z wyprzedzeniem nie rozpoczynają prac na czas, trwają one o wiele dłużej niż obiecywali) * leniwi (auto oddane na prostą diagnostykę stało cały dzień nietknięte, a ja się rozbijałem po mieście komunikacją, po czym po powrocie z pracy zabrałem samochód z serwisu nie zdiagnozowany, ba! nietknięty w ogóle palcem!) * oszukują na fakturze (przy przeglądzie okresowym nie wymieniali oleju, bo był zmieniony wcześniej, a mimo to na fakturze pojawiły się pozycje "Filtr oleju" i "Uszczelka filtra", gdybym nie zareagował, to bym zapłacił ekstra) * klika osób na forach już pisało, że zaraz po przeglądzie, wystąpiła u niego usterka samochodu; ja przerobiłem to samo - dosłownie dwa dni po przeglądzie okresowym wystąpiła awaria (wcześniej nie bylo żadnych problemów, auto jest ledwo po gwarancji - 2,5 roku); bardzo podejrzane * na wszelkie próby zwrócenia uwagi reagują grubiańsko i opryskliwie. Omijajcie ten serwis z daleka w trosce o swoje zdrowie, auto i portfel! PS. Po zabraniu auta z całodziennego postoju w AŻ, przejechałem nim do seriwsu przy ul. Hery. Auto naprawili w 2,5 h (alternator). Koszty znośne. O jakości naprawy przekonam się z czasem (dam znać).

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#29 OFFLINE   tk

tk
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 21:45

Ja się dziwię jak można serwisować samochód po gwarancji w ASO - biorą jak za zboże. Proste czynności serwisowe zrobi każdy mechanik, a specjalistyczne to są nieautoryzowane warsztaty opla, ja korzystam z autoremar budki szczęśliwickie i co najważniejsze specjalizują się w oplach. A to ważne mój mechanik by pół opla rozkręcił, a i tak do niczego by nie doszedł, a tam po prostu wiedzą. Ja też nieopatrznie skorzystałem raz z aso, i to co piszę kolega, nie spieszy się im, człowiek tuła się komunikacją, jakość pracy mierna, tłum ludzi z gwarancji, a ceny kosmos, aż mnie jeszcze ciarki przechodzą.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#30 OFFLINE   MICHDRU

MICHDRU
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 28 styczeń 2010 - 23:43

Witam
Ja naprzykład już drugi samochód serwisuje w http://www.autoparts.com.pl/
Robią daewoo i ople jeżdże do nich ale na Kotsica
Można u nich kupić część ale także można mieć swoje
Dają też kartę z 5% zniżką mimo że mają naprawde niskie ceny

Potwierdzam i polecam!:D
Byłem tam we wtorek - Dziś mogę z czystym sumieniem polecić:D
Mieszkam na Tarchominie-Parę razy byłem w "Oplu" przy Modlińskiej...
Nie ma porównania!!!
Polecam AUTOPARTS Przy Kotsica

[ Dodano: Czw Sty 28, 2010 23:47 ]
PS: Ponawiam zapytanie o Warsztat specjalizujący się w klimatyzacji w Warszawie.
Czy komuś coś przychodzi do głowy??? Warszawa lub okolice???

Chodzi o porządne sprawdzenie układu klimatyzacji, a nie o takie poświecenie żaróweczką UV na zaworki od klimy i stwierdzenie, że wszystko jest ok, a po 3 tygodniach znowu nie mam gazu w klimie :) :) :) :)

Poprawiłem "regulamin 3,1"/ andrzej_m55

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież