Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -
1.7 42kW 8V 17D

Kadett 1.7 gasnie zaraz po odpaleniu,

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   bodzio

bodzio
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 marzec 2011 - 11:34

witam mam kadetta z silnikiem oplowskim , i mam z nim taki problem nie wiem dokładnie co mogło mu sie stac , wiec tak dzien wczesniej palil ladnie nie przerywal, a na drugi dzien rano z nikad mial problem z odpaleniem a jak juz odpalil to ledwie co dodalem gazu zaczol przerywac tracic na obrotach i tak z trzy razy az odpalil ale to nie koniec jadac droga nagle mi zgasl ledwie ale zapalil i mial takie same problemy z odpaleniem jak wczesniej , a teraz jak go próbujeodpalic to tlko zalapie na dwie sekundy i odrazu mi gasnie ... nie mam pojecia co jest, tak nagle sie to stalo moze to przez rope tym razem jak tankowalem to byla jakas metna , a moze do wina filtra paliwa zapchany?? pomóżcie prosze bo nie wiem za co sie brac od czego zacząć
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   pampej

pampej
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 21:42

Filtr paliwa sprawdź na samym początku a jak dawno nie był wymieniany to lepiej odrazu go zmień. Najlepiej to przejrzyj cały układ paliwowy od zbiornika aż po pompę wtryskową. Objawy o których piszesz pasują do nieszczelnych przewodów paliwowych choć niekoniecznie muszą to być akurat przewody. Sprawdź układ pod względem nieszczelności i jak to nie przyniesie efektów będziemy kombinować dalej.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież