Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Antara/Captiva zbieżność kół tylnych da się ustawić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Varaan

Varaan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Model:Nie Opel
  • Inna marka:Captiva 12r
  • Silnik:2.4 4x4
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 10 październik 2015 - 14:29

Witam,
Mam do was pytanie, od 6 miesięcy jestem posiadaczem Captivy 2.4pb 4x4 z 2012r czyli bliźniaka Antary i wybieram się do ASO (samochód na gwarancj) na coroczne sprawdzenie/ustawienie geometrii. W ASO telefonicznie powiedzieli mi że na tylnej osi nie ma technicznej możliwości regulacji zbieżności natomiast service manual Captivy 2011- zamieszczony w necie mówi jesno że można...jak to jest naprawdę? Jest tu może wśród was mechanik z aso opel/chevy i może rozwiać moje wątpliwości? Poniżej zamieszczam screen z manuala

Załączone miniatury

• Screenshot_2015-10-10-15-30-41.png

Użytkownik Varaan edytował ten post 10 październik 2015 - 14:30

• 0

Użytkownik jest zalogowany Pan Samochodzik

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   Bogdang71

Bogdang71
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • Model:Opel Antara
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 10 październik 2015 - 19:30

Witam,
Mam do was pytanie, od 6 miesięcy jestem posiadaczem Captivy 2.4pb 4x4 z 2012r czyli bliźniaka Antary i wybieram się do ASO (samochód na gwarancj) na coroczne sprawdzenie/ustawienie geometrii. W ASO telefonicznie powiedzieli mi że na tylnej osi nie ma technicznej możliwości regulacji zbieżności natomiast service manual Captivy 2011- zamieszczony w necie mówi jesno że można...jak to jest naprawdę? Jest tu może wśród was mechanik z aso opel/chevy i może rozwiać moje wątpliwości? Poniżej zamieszczam screen z manuala

Wiam ja mam antarke 2007r zbieżność ustawiałem tylko nie w aso tylko w zwykłej stacji diagnostycznej.Są przy tylnym zawieszeniu specjalne śruby z jajowatymi podkłatkami i nimi się reguluje.Pozdrawiam

• 0

#3 OFFLINE   Varaan

Varaan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Model:Nie Opel
  • Inna marka:Captiva 12r
  • Silnik:2.4 4x4
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 13 październik 2015 - 11:44

Wiam ja mam antarke 2007r zbieżność ustawiałem tylko nie w aso tylko w zwykłej stacji diagnostycznej.Są przy tylnym zawieszeniu specjalne śruby z jajowatymi podkłatkami i nimi się reguluje.Pozdrawiam

Czyli jak zwykle w aso wciskają kit. Bo dziwne by było żeby w service manualu pisali bzdury. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
  • 0