Skocz do zawartości

regulacja lamp


Gość sebok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem omege b 2.0 16 v . Mam taki problem, szukałem odpowiedzi na forum ale nie stety nie znalazłem. W omedze ktoŚ zrobił dużą żezibe z lampami. T.z.n. Lampy do xenonów, włożeone zwykłe żarówki H1 , pourywane siłownik od samopoziomowania I lampy świeciły w ziemie na metr przed samochód. Postanowiłem zmienić lampy na zwykłe soczewki z regulacją z wnętrza samochodu. Jak można podłączyć silniczki żeby działało sterowanie z wnętrza. Dodam że mam kostki do xenonów z 5 pinami a silniczki z 3 pinami .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności