Skocz do zawartości

kapie jakis płyn


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

taki proszek uszczelniajacy moze zapchac:nagrzewnice,kanaly ukladu chlodzenia i utrudnia cyrkulacje plynu.nie wlewa sie tego dziadostwa. chlodnica za 1000zl to chyba pomyliles fora i masz lexusa,w takim razie popraw stopke i zmien z astra f 91 r ,dla ktorej nwka kosztuje 180zl na lexus

kolego, poczytaj na drugi raz dokładnie ze zrozumieniem wszystkie posty to sie dowiesz co to za chłodnica za 1000 zeta...a co do uszczelniaczy to to co miałem do napisania juz napisałem i nie zmienię zdania na ten temat...pozdrawiam

a teraz doczytalem,ursus :roll: nie no boki zrywam ze smiechu http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif do chlodnicy ursusa to sobie nawet piasek z nad morza mozesz wsypac i raczej nic sie nie stanie. co do uszczelniaczy ,to przeczytaj skladniki z jakich one sa zrobione,wiekszoc to opilki zywicy ,aluminium i ostatni modny kevlar.owszem one moga zapobiec drobnemu lub nawet wiekszemu wyciekowi ,jednak jest duze prawdopodobienstwo wystapienia skutkow ubocznych,takich jak zapchanie nagrzewnicy,co gorsza kanalow chlodzacych silnik a nawet termostatu.po drugie,plyn w ukladzie musi miec swobona cyrkulacje a nie byc budyniem z dodatkami nie wiadomo czego,po trzecie, plyn z takimi sporymi dolewkami (bo pisales ze sporo tego wlewasz)traci swoje wlasciwosci,np. plyn(o ile nazwac to mozna plyem)moze szybciej zamarznac ,juz przy niewielkich mrozach.Same minusy ,oprocz oczywiscie malego plusa,bo nie trzeba kupowac nowej chlodnicy ,czy wymieniac pompy wodnej,tylko to jest takie dorazne dzialanie,ktore po czasie obroci sie w kosztach razy 5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrzewnica jest z boku i chyba nie ona cieknie a w tym miejscu jak rozkręciłem obudowę z zdjęcia nr . 1 pojawiło się coś kwadratowego podejrzewam ze to od klimy było zimne możne będę miał zdjęcie to wyśle link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj wycieków bo być może to jest jakaś mała pierdołka broń boże nie wsypuj żadnych gówien do środka :roll:!http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz doczytalem,ursus nie no boki zrywam ze smiechu do chlodnicy ursusa to sobie nawet piasek z nad morza mozesz wsypac i raczej nic sie nie stanie. co do uszczelniaczy ,to przeczytaj skladniki z jakich one sa zrobione,wiekszoc to opilki zywicy ,aluminium i ostatni modny kevlar.owszem one moga zapobiec drobnemu lub nawet wiekszemu wyciekowi ,jednak jest duze prawdopodobienstwo wystapienia skutkow ubocznych,takich jak zapchanie nagrzewnicy,co gorsza kanalow chlodzacych silnik a nawet termostatu.po drugie,plyn w ukladzie musi miec swobona cyrkulacje a nie byc budyniem z dodatkami nie wiadomo czego,po trzecie, plyn z takimi sporymi dolewkami (bo pisales ze sporo tego wlewasz)traci swoje wlasciwosci,np. plyn(o ile nazwac to mozna plyem)moze szybciej zamarznac ,juz przy niewielkich mrozach.Same minusy ,oprocz oczywiscie malego plusa,bo nie trzeba kupowac nowej chlodnicy ,czy wymieniac pompy wodnej,tylko to jest takie dorazne dzialanie,ktore po czasie obroci sie w kosztach razy 5

 

kolego kolego...nie chcę ani ani Ciebie ani nikogo przekonywać do tego typu środków....nie wiem jak płyny ja używałem proszków i zawsze było ok...nie karzę Ci tego sypać...a co do silnika Ursusa czy Opla tyo nie będziemy o tym dyskutować...pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gomezzz1

daj spokój nie pytam się o działanie ursusa jak byś nie zauważył, to pytam o co innego i mam nadzieje ze ktoś z obeznanych mi pomoże jak to rozgryźć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedz

mam jeszcze jedno pytanie tylko nie związane z tym tematem

jak skręcam w prawo to słyszę stykanie w kole , czy to jest łożysko czy przegub, nie dawno wymieniałem osłonę przegubu i właśnie te stukanie występuje tylko jak skręcam w prawo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności