Skocz do zawartości

Brak Radia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Stałem się szczęsliwym posiadaczem Corsy 8) . Mam jednak mały problem. Mianowicie tam gdzie powinno byc radio jest zaslepka, a wlasciwie plastikowa orginalna wneka na jakies pierdoly. Innymi slowy poprzedni wlasciciel nie mial radia i mu jego brak nie przeszkadzal.

Ja natomiast musze miec moja ulubiona muze w srodku :piwo: . No i co mam zrobic zeby tam cos wstawic zamontowac? Czy mam jedzic po szrotach i szukac pasujacych elementow? czy tez po Media Marktach i tam cos dopasowac, a moze do salonu Opla sie pofatygowac ? Prosze doradzcie co mam zrobic? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szrocie raczej nie dostaniesz

zrob fote deski i wstaw na forum

zdaje sie ze w Twoim modelu powinno byc duze radio tzw 2din

 

bardzo dziwna sprawa

radia sa montowane w standarcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakas ''bida version'' :D

kumpela miala kangoo od nowosci w firmie

bez radia oczywiscie bo taniej

odkupila autko i nie wiedziala co robic

cale szczescie ze akurat do niej zawitalem

mialem luzne radio i zamontowalem

 

mimo ze radia nie bylo to byla instalka i glosniki http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

a auto niby golas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Stałem się szczęsliwym posiadaczem Corsy . Mam jednak mały problem. Mianowicie tam gdzie powinno byc radio jest zaslepka, a wlasciwie plastikowa orginalna wneka na jakies ***nie bluźnij!***. Innymi slowy poprzedni wlasciciel nie mial radia i mu jego brak nie przeszkadzal.

Ja natomiast musze miec moja ulubiona muze w srodku . No i co mam zrobic zeby tam cos wstawic zamontowac? Czy mam jedzic po szrotach i szukac pasujacych elementow? czy tez po Media Marktach i tam cos dopasowac, a moze do salonu Opla sie pofatygowac ? Prosze doradzcie co mam zrobic?

Wychodziły takie serie samochodów i to powiem dosyć często. Taki sam patent spotkałem w Corsie C u teściowej mojego brata.... :D. Tyle że ona miała całą instalkę i głośniki. Problem był z tym że zamiast wnęki własnie na radio miała dużo półkę. Po kij to nie wiem.... ale problem szybko się rozwiązał, gdyż na allegro są do kupienia te całe wnęki i wtedy przystosowywujesz kokpit do radi 1DIN (czyt. normalnych rozmiarów). Poszukaj a znajdziesz na pewno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności