Skocz do zawartości

Zmieniarka do Zafiry na 6CD


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

 

Mam zwykłe radio CD w Zafirze, a zamarzyła mi się zmieniarka.

Na allegro są CDC1, CDC2, CDC3.

Z tego co się orientuję (nie wiem czy dobrze) to CDC1 to jakiś stary model, a CDC3 jest mała, droższa i montowana w Zafirach z navi.

Zostaje CDC2. Czy taką montowali fabrycznie? Ma ktoś?

Jak tak to chyba chodzi z radiem CCR600?

Ponoć powinna być pod siedzeniem pasażera - ma ktoś jakąś fotkę jak dokładniej jest zamontowana?

Chciałbym zobaczyć czy u mnie w ogóle wejdzie.

Kable, mogą być położone? (na allegro tak piszą). Czy trzeba dokupić?

Patrzyłem u siebie, ale widzę tylko chyba od grzania fotela, może są pod tapicerką?

 

Będę wdzięczny za każde rady i fotki jak jest zamontowana.

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niestety.

Z tego co patrzyłem u mnie, to nie widziałem kabla pod siedzeniem.

Być może go nie ma, a jak nie ma to ciężko go dostać razem ze zmieniarką, a osobno to już prawie nie osiągalne (coś czytałem, że tylko za jakieś kolosalne pieniądze w ASO)...

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niestety.

Z tego co patrzyłem u mnie, to nie widziałem kabla pod siedzeniem.

Być może go nie ma, a jak nie ma to ciężko go dostać razem ze zmieniarką, a osobno to już prawie nie osiągalne (coś czytałem, że tylko za jakieś kolosalne pieniądze w ASO)...

 

Kupiłem Zafirę A ze zmieniarką Philipsa na 5CD chyba (sterowana z kierownicy, zintegrowana z radiem i wyświetlaczem), zamontowana pod siedzeniem pasażera zamiast szuflady-schowka. Jeśli to Wam pomoże mogę pstryknąć fotki instalacji i podesłać.

 

Zdrówka

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

teel, szuflady też nie mam.

Jak możesz to zrób kilka foto zmieniarki, zobacz jaki model, jak jest przymocowana i skąd dokładnie kabel od niej wychodzi (spod tapicerki? w którym miejscu?)

Radio masz ccr600?

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

teel, szuflady też nie mam.

Jak możesz to zrób kilka foto zmieniarki, zobacz jaki model, jak jest przymocowana i skąd dokładnie kabel od niej wychodzi (spod tapicerki? w którym miejscu?)

Radio masz ccr600?

Maciek,

Postaram się jutro pstryknąć fotkę, bo dziś cały wieczór siedziałem u mechanika i nie miałem aparatu. Radio to CCR600, a zmieniarka to CDC3 na 4 płytki. Kable z tego co pamiętam wchodzą pod wykładzinę, prawdę mówiąc to podejrzewam, że zmieniarka była instalowana w salonie Opla na życzenie klienta (samochód z Francji).

 

Co ciekawe nie wiem jeszcze dlaczego tak się dzieje, że przełącznik zmiany urządzenia czasem zmienia pomiędzy radiem a zmieniarką, a czasem radiem a kasetą, której nie używam i wtedy nie wiem jak włączyć CD bez wyjmowania i wkładania szuflady na CD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wow, CDC3 czyli ta mała, to z niecierpliwością czekam na fotki, myślałem, że masz tą wielką CDC2, ta "trójka" to i w schowku w niektórych oplach jest montowana...

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobra, zrobiłem parę fotek, ale muszę przyznać, że są bardzo kiepskie (spieszyłem sie do pracy :spoko:http://tiny.pl/6jw8

 

Mam nadzieję, że coś pomogą, jakby co to daj znać co jeszcze potrzebowałbyś wiedzieć.

 

Co ciekawe pod siedzeniem pasażera też mam jakieś kable i nie wiem do czego one służą, może ktoś wie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki, będę szukał u siebie tych kabli do zmieniarki.

 

A Ty jak masz jakieś nie podłączone to może od podgrzewania fotela.

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A masz ogrzewane fotele - moze do tego jest ta instalacja. Ja mam i ogrzewane fotele i zmieniare - kabli od cholery pod spodem. Dodatkowo sa chyba tez kable do poduszek bocznych w fotelach. Az strach sie do tego dotykac :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności