Skocz do zawartości

CD70NAVI


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Męczyłem się ostatnio niemiłosiernie z moją ukochaną Astrą. Mianowicie nagrałem sobie płytkę mp3 z moimi ulubionymi kawałkami, uzupełniłem w każdym tagi ID3 tak żeby było luksusowo, a tu psikus. Astra pokazuje z Tagów tylko tytuł a niżej jest nazwa folderu w jakim znajduje się plik. Czy nie można w jakiś sposób zrobić aby asterka czytała kompletne tagi? Tzn minimum tytuł + wykonawca? A drugie pytanie dotyczy mojej obserwacji w radiu. Tzn przeczesywałem kolejne funkcje, opcje i natrafiłem na regulacje głośności róznych elementów. Nie pamiętam teraz wszystkich ale jeden przykuł moją uwagę. Mianowicie regulacja głośności dla AUX IN. Czy znaczy to że w aucie jest jakieś wejście typ jack albo cinch?:?: Sam już nic nie wiem. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam forumowiczów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Ja w swojej zafirze mam radio nie fabryczne, JVC kds9101, i jest tam opcja wyłączania tag'ów. Gdy mam ją włączoną wyświetla mi tylko tytuł piosenki, gdy wyłączoną pokazuje całą nazwę mp3. Wiem że masz inne radio ale może spróbuj nagrać mp3 bez tagów i zobaczysz co wyświetli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Ja w swojej zafirze mam radio nie fabryczne, JVC kds9101, i jest tam opcja wyłączania tag'ów. Gdy mam ją włączoną wyświetla mi tylko tytuł piosenki, gdy wyłączoną pokazuje całą nazwę mp3. Wiem że masz inne radio ale może spróbuj nagrać mp3 bez tagów i zobaczysz co wyświetli.

To prawda, ładnie wychodzi cała nazwa, ale wtedy bierze nazwę pliku. Dużo więcej roboty przy zmienianiu tylu plikom nazw niz dopieszczeniu tylko tagów. Naprawdę nie da się tak zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyrax84pl

W moim radiu (Alpine CDE-9882) jest możliwość wyboru co ma wyświetlać (wykonawca, tytuł, album) ale nie jestem pewien czy wszystkie radia to mają.

Jeśli chodzi o zmienianie nazw utworów i ID3Tag-ów to używam do tego programu TagRename. Do pobrania tutaj, gdyby ktoś potrzebował pomocy w obsłudze to pisać na maila.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

a ja mam pytanko apropos radia cd70 navi w mojej astrze 3,jak mozna wylaczyc funkcje aby przy odpalaniu radio sie samo nie zalanczalo?pomocy potrzebuje bo mnie to denerwuje ;) :-)

ps a przy okazji zapytam czy ma ktos moze instrukcje obslugi po polsku do tego radyjak cd70 navi?

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności