Skocz do zawartości

Które radio wybrać


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

noszę się z zamiarem kupna radyjka do mojej astry g.

 

Mam do dyspozycji 600 zł(samo radio bez przesyłek itp), nie chciałbym przekroczyć tej sumy. Ewentualnie kilka zł.

 

Stworzyłem sobie taką listę:

 

ALPINE CDE-9880R

Alpine CDE-102Ri

ALPINE IDA-X300

SONY MEX-BT3600U

SONY CDX-GT929U

SONY CDX-GT828u

JVC KD-PDR61

CLARION DXZ 588RUSB

 

ALPINE CDE-9880R

Alpine CDE-102Ri

ALPINE IDA-X300

SONY MEX-BT3600U

SONY CDX-GT929U

SONY CDX-GT828u

JVC KD-PDR61

CLARION DXZ 588RUSB

 

Kolejność przypadkowa!

Jeśli macie chwile to zerknijcie i podpowiedzcie mi które z tych odbiorników są najlepsze.

Wasze propozycje również mile widziane ale do 600 zł z malutkim poślizgiem.

Priorytetem jest wjeście USB (najlepiej z przodu) Oraz dobra jakośc dżwięku, wygląd też ale nie aż tak bardzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy jedynie clarion wygląda przyzwoicie.

Na twoim miejscu poszukałbym w używce model 788, ma on usb i dodatkowo korekcję czasową i zwrotnice aktywną, a więc umożliwia zbudowania przyzwoitego systemu w aucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze propozycje również mile widziane ale do 600 zł z malutkim poślizgiem.

Priorytetem jest wjeście USB (najlepiej z przodu) Oraz dobra jakośc dżwięku, wygląd też ale nie aż tak bardzo.

Ja mam http://www.allegro.pl/item524109791_nowy_kenwood_kdc_w7041u_oel_usb_f_vat_raty.html . Kupiem interfejs za 140 zl i sterowanie z kiery dziala i wyswietlacz tez. radyjko super gra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem pod uwagę wasze opinie i powiem szczerze że trochę się namęczyłem :twisted:

Tak jak co niektórzy sugerowali odrzuciłem Alpine i SONY. Poszukałem w internecie uzywanych Clarion 788 a nawet 838 ale niestety nic nie znalazłem z używek. Porównując tego Kenwooda którego polecił mi Krystiano z Clarionem 588 podanym przeze mnie wygrywa Clarion mim zdaniem. Jeszcze poczekam do jutra, przemyśle sprawę i coś kupię. Ale raczej stawiam na Calrion DXZ - 588. Wielkie dzięki za pomoc, do jutra bedę jeszcze przyjmował wasze propozycje :niie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenwood zagra naturalniej. Clariony z tych serii mają nieco wyostrzone wysokie tony, a nie każdemu to się podoba. Z głośnikami takimi jak stara seria hertza(dsk i esk) może wyjść nieprzyjemnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.A ja polecam Blaupunkta tyle, że nie ten model tylko SD27.Nie posiada on napędu CD ale posiada czytnik kart SD.Tu są opinie użytkowników http://www.skapiec.pl/site/cat/35/comp/151325_komentarze/ .Cena tez nie wygórowana(w MM 11.2008 -199zł).Sam używam takiego radia i jestem zadowolony.Płyty nie walają się po samochodzie no i kartę SD można dowolnie mazać i zapisywać(cen karty to około 15 zł za 2 gb).

Pozdrawiam

Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności