Skocz do zawartości

Co o tym myslicie ???


Gość cyrax84pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ja posiadam w swojej asterce to małe cudo i powiem wam że jak na koszty to warto

podłącozne mam pod tylne głośniki i do tego wzmak blaupunkta i powiem że nie jest źle :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyrax84pl

Po rozpatrzeniu wszystkich propozycji kumpel zdecydował się oddać radio w ręce elektronika i wyprowadzić z niego dodatkowe wyjścia RCA...

Radyjko ma być na jutro gotowe :)

Zobaczymy jak to będzie hulać.

Dzięki wszystkim za podpowiedzi :shock:

 

[ Dodano: Wto Lut 10, 2009 18:42 ]

cursor, dzięki za radę :P elektronik sobie poradził z wyprowadzeniem wyjść RCA ;p

Po podłączeniu wzmacniacza efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania (w szczególności moje :))

Jak na takie rozwiązanie gra to nienajgorzej... teraz nakręcam kumpla na zmianę tego "buczącego walca" na jakąś konkretniejszą skrzynkę :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość malablue

Witam....

Pozwoliłem sobie na włączenie do tematu...podam moje rozwiązanie na dzień dzisiejszy..zapewne jest jakieś rozsądniejsze wyjście z sytuacji ale nie mysląc za wiele pojechałem tak :

 

W radiu mam RCA i pociągnąłem do wzmaka na tył i od tego wzmaka pociągnąłem sygnał do drugiego żeby zasilić przód lecz po podłączeniu tego nie miałem możliwości sterowania przodem z radia ( tylko sam tył )---więc postanowiłem odłączyć sygnał od wzmacniacza na tył i poprowadzić sygnał WŁAŚNIE z sygnału głośnikowego z radia przez te pudełko ( konwerter ) do wzmacniacza na przód... ale włączając wszystko ładnie się reguluje osobno przód osobno tył ale mam zakłócenia (szumy) w zestawach przednich...mam zamiar zamontować jakiś filtr sygnału konwerter wzmacniacz ale nie wiem czy już nie za wiele namieszałem 8)

 

Jak ktoś ogarnął moją wypowiedź to proszę o porady , dyspozycję...

 

Z góry dzięki i uniżenie oczekuję ...Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszym rozwiązaniem będzie zmiana radia na takie z 2 parami wyjść RCA.

Szumy powstały prawdoopobnie przez konwerter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyli filtr sygnału miedzy konwerterem a wzmacniaczem tez nic nie da?

Najpierw odpowiedz sobie czy jest sens pchać się w dalsze koszty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z innej beczki:)Mam w swojej astrze z 98 r oryginalne radio które od pewnego czasu gubi dane wysyłane przez stacje radiowe(nazwa stacji, tytuł piosenki itd).Właczam radio i czasami na wyswietlaczu mam tylko godzine i temperature-czasami po paru minutach pojawia sie reszta informacji-czasami właczam radio i wszystko jest na swoim miejscu-innym razem pojawia sie na pare min i znika, pózniej pojawia się odnowa samo albo jak zmienie stacje!Czy ktoś spotkał się z tym problemem albo wie jak go rozwiązać?Dzieki z góry a pomoc:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności