Skocz do zawartości

Car 300


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.

Ostatnio do astry II zakupiłem radyjko CAR 300 miałem zamontowane inne podpiąłem radyjko właczyłem dziala ale na wyświetlaczu nie mam zadnych informacji, radio sie włancza i wyłancza wszystko chyba jest ok poza tym jednm problemem że nie moge wpisac kodu bo na wyświetlaczu nie ma rzadnej informacji, proszę o pomoc gdyż nie wiem czy to jest wina podłaczenia czy moze radyjka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze radio jest zablokowane ? bylo na forum miliony razy a w skrocie. Wylacz radio. nastepnie nacisnij przycisk AS i wlacz radio (nie puszczaj AS) z glosnikow wydobedize sie pisk i bedziesz mogl wpisac kod. Jezeli nie to podczas jazdy wlacz radio, gdyz moze byc zablokowane i troche czasu moze minac.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

radyjko jest chyba zablokowane po podłaczeniu i po wyłaczeniu zapłonu sieci migajac lampka CODE, chciał bym wpisac cod ale nic mi sie nie wyswietla i nie wiem co mam wpisac, bo widnieje data, chyba ze wpisze to w slepo ale boje sie zablokowac radio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiles to co napisalem powyzej ? powinna sie ywswietlic cyfra odpowiadajaca liczbie prob jakie Ci pozostaly do wykorzystania. I w dziale Car autio, post KODY.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wczoraj próbowałem po właczeniu radia przytrzymac klawisze pikło w głosnikach ale niestety nie mam mozliwosci wpisania czego kolwiek gdyz wyswietla sie data czas i temperatura

PROSZE POMOŻCIE BO MNIE SZL................trafi. Ponoc wyczytałem ze moze byc zablokowany wyswietlacz

 

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 09:41 ]

wczoraj próbowałem po właczeniu radia przytrzymac klawisze pikło w głosnikach ale niestety nie mam mozliwosci wpisania czego kolwiek gdyz wyswietla sie data czas i temperatura

PROSZE POMOŻCIE BO MNIE SZL................trafi. Ponoc wyczytałem ze moze byc zablokowany wyswietlacz, popróbowałem i radio dziala udało mi sie w slepo wpisac kod i wszystko jest ok, radio dziala włancza sie i wyłancza tak jak powino ale niestety NADAL NIE DZIALA WYŚWIETLACZ!:)!:drunk:!:drunk:!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.u mnie było to samo jak przełożyłem radio cdr 500 z mojej zafiry do astry f ojca. radio grało ale nie działał wyświetlacz.trzeba było zmienić tryb wyświetlacza z DIGIT10 na DIGIT8(czyli z 10znakowego na 8 znakowy).zdaje sie że trzeba przytrzymać przyciski3i5 lub 4i6. wpisz w SZUKAJ to wyskoczy opis jak to trzeba zrobić dokładnie pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Próbowałem juz wszystkich sposobów jakie mi podsuneliscie, zadne nie pomogły, w kazdym serwisiem mówa co innego w jednym ze w wyswietlaczu trzeba przez techa zmienic indeks kodu na taki jakie ma radio i odpowiada wyswietlaczowi, w drugim ze nie blokuja wyswietlaczy i mam taki co nie bedzie dzialal, i ciagle cos tam, wiec chyba sobie odpuszcze i nie bede sie przejmował, ale jak ktos ma jeszcze jakis pomysl to prosze o pomoc, w innym wypadku chyba kupie gdzies na allegro nowy wyswietlacz, tylko jak w serwisie mi powiedzieli ze tez nie bedzie dziala jak nie poda sie odpowiedniego indeksu kodu zeby wspołpracował z radiem. tragedia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyswietlacz pokazuje datę i temperaturę to na pewno jest sprawny. Po co go wymieniać? Sprawdż jeszcze raz czy na pewno dobrze podłączyłeś wszystkie trzy kości do radia. Spróbuj z ustawieniami wyświetlacza tak jak powiedział kolega Zafirek wcześniej. Jak nie to reklamuj samo radio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że kolego jesteś z Przemyśla, bo bym Ci pomógł osobiście.

Trochę zajmuję się radiami fabrycznymi do Opla i kiedyś sprzedałem car300 i poszło właśnie do Astry II, klient dzwonił do mnie, że mu nie działą. Ja sprawdziłęm go w Astrze I i tam wszytsko pięknie ładnie śmigało. Co się okazało, że nie każdy car 300 obsługuję wyświetlacz w Astrze II i nie pomoże tutaj nawet kominacja klawiszy jaką podał Zafirek. Możesz wpisać kod na oślep, żeby sprawdzić czy samo radio jest OK. Jedna uwaga jeszcze jeśli radio by współpracowało z twoim wyświetlaczem to byś miał możliwość wpisania kodu, bo by Ci się pojawiłona wyświetlaczu SAFE, a później po piknięciu wpisać kod. Gdy kod jest wpisany to dopiero wtedy się przestawia wyświaetlacz na 8, bądż 10 znaków, Kiedyś gdzieś przeczytałęm, że ponoć wystarczy przeciąć jakiś kabelek i wszytsko ma być OK. Niestety nie zaglębiałem się w tą sprawę i nie wiem jaki, a ponadto nie wiem czy to aby na 100 % pomaga, więc jak coś to poszukaj coś w necie, bo może coś znajdziesz o tym.

Nie wiem czy wiesz jaka jest procedura wpisania kodu?, jeśli nie to tak:

dochodzisz do tego "bip" następnie z klawiatury wbijasz kod i zatwerdzasz też AS,

Gdy masz np. kod 1212 to przycisk "1" klikasz 2 razy; "2" klikasz 3 razy, a później to już analogicznie, podczas wpisywania kodu na wyśweitlaczu pierwsze pojawia się 0 !! Chodzi mi tutaj głownie oto, żebyś sparwdził radio pod względem sprawności czy wszytsko gra, a później ew. reklamować.

Jak coś to jeszcze pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności