Skocz do zawartości

Radioodtwarzacz + 2x165mm drzwi - co wybrać?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jak widać jestem nowym użytkownikiem i posiadaczem od dzisiaj Astry F :niie:

Autko z 2000 roku, 1.6 74kW. Chcę zakupić jakiegoś grajka z głośnikami.

Szukając na allegro znalazłem:

1. Blaupunt Brisbane SD48 + Blaupunkt GTC 662 MK II HP + dystanse

2. Pioneer DEH-2100UB + Pioneer TS-G1702i

3. KENWOOD KDC-W 4044UA + JBL GTO 6537 + dystanse

A może zrobić jakiegoś mixa? Zastanawiałem się nad tym radiem brisbane + JBL. Wybrałem Brisbane bo najbardziej mi się podoba z wyglądu, a chyba te radia w podobnej cenie nie różnią się bardzo specyfikacją.

Co polecacie?

Jeszcze mam pytanie, co będzie jak podepnę zamiast standardowego radia np. to Brisbane? Czy wtedy będzie ono współpracowało z tym oryginalnym LCD w autku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie, co będzie jak podepnę zamiast standardowego radia np. to Brisbane? Czy wtedy będzie ono współpracowało z tym oryginalnym LCD w autku?

nie bedzie dzialc

to bedzie

a co do reszty

chyba pozycja nr 2

blaupunkt wcale dobry nie jest a JBL przereklamowany

 

poczytaj troche dzial audio

bedziesz mial albo wieksza jasnosc albo wiekszy metlik w glowie :niie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko polecam pionner, dobra marka dobra jakość i ładny wygląd, a co do głośników to nie wiem. Mam te blaupunkta co pokazałeś, ale z tyłu i prawdziwie nie wiem jak grają. Musiałbym je przełożyć na przód.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawlak, tzn nie będzie wyświetlać nazw stacji? Czy będzie kompletnie wyłączone, że nawet temp. i godziny nie odczytam?

 

A i tak by the way sprawdzałem i dystanse na przodzie mam już zamontowane. :lol:

Jeszcze myślałem o jakiś tweeterach bo w słupkach gdzie sterownik lusterka jest miejsce :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na LCD auta będzie godzina data i temperatura

jezeli przetnie

czarny kabel przy wyswietlaczu

albo niebieski przy radiu

o tym tez jest na forum

szukac do jasnej ciasnej

a nie setny raz walkowac to samo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i tego jest tyle, że nic konkretnego nie można wyczytać.

Czy ktoś może mi konkretnie napisać jakie radio będzie działać tak, by na oryginalnym LCD była godzina i data i temp.?

Czytałem o tym sterowaniu na kierownicy coś, ale mnie to jest nie potrzebne bo przecież nie mam oryginalnie sterowania na kierze do radia.

np. na tej aukcji pisze, że jest "Możliwość podłączenia fabrycznego sterowania".

A co do zestawu to wezmę raczej radio + głośniki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde jak przetniesz kable o ktorych pisalem wyzej

cienko szukasz kolego

 

jak jest mozliwosc podlaczenia sterowania fabrycznego

ale tylko przez interfejs ktory kosztuje ok 150 zeta

ale to Ciebie i tak nie dotyczy :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności