Skocz do zawartości

Radio w Oplu Vectrze B


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Opla Vectry B z roku 2000 wersja Sport. Mam kilka pytań odnośnie radia jak i samej kierownicy wielofunkcyjnej. Otóż wiem, że jeśli wyłączy się zasilanie radio się dekoduje wpisuje kod który mam niby w papierach i nic pozostało mi jeszcze 7 prób co mam zrobić nie wiem czy to jest prawidłowy kod ;) i pytanie drugie jeśli kupowałbym nowe radio czy kierownica wielofunkcyjna będzie z nim współpracowała??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gawlak

sposob wprowadzania kodu jest na forum dokladnie opisany

nie wiem jak Ty wpisujesz

moze to opisz

 

a co do radia i sterowania

to jest o tym sporo

inne dzialac nie bedzie

potrzebny interfejs

a nie do kazdego radia sie da dorobic

poszukaj troche na forum

a dowiesz sie wiecej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No wiem nalezy miec wylaczone radio nacisnac as zaczekac na sygnal i potem wpisa kod i to robilem wpisalem kod ale mi wyskoczylo ze mi zostalo 9 potem 8 a teraz 7 prob tylko ze teraz jak tak robie to nie ma tego syngalu a niby zostalo 7 prob wpisania kodu

 

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 20:25 ]

Czytalem ze podobno po 3 nieudanych probach ten czas oczekiwania na sygnal sie wydluza i nie wiem czy to prawda bo pare sprzecznych postow bylo;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gawlak

musisz odczekac chyba 10 minut zanim bedziesz mogl wpisac kod ponownie

pisalem juz na forum ile czasu trzeba po kazdym zlym wpisaniu bledu

od 10 sekund 2 pierwsze razy do 480 minut ostatnia proba

 

sa dwa wyjscia

albo zle wpisujesz kod

albo kod jest nie do tego radia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No wlasnie calkiem mozliwe ze nie jest od tego radia. Podobno ktorys z uzytkownikow jest w stanie znalezc kod do radia po podaniu numery seryjnego radia czy cos w tym stylu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tego co widze to dosyc klopotliwe jest to radyjko bo juz bylo wiele postow odnosnie tego problemu. Mam zamiar zakupic sobie Mante RS6500 z uwagi na duze mozliwosci czytnik kart SD, USB i mala cene ale nie wiem czy bedzie wspolpracowac z kierownica wielofunkcyjna a to fajny bajer jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co bys polecil?? Najlepiej jakby bylo to radio ktore seryjnie wspolpracuje z kierownica??

 

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 20:36 ]

A i jeszcze jedna sprawa heh, to radyjko napewno nie bylo caly czas w tym aucie tylko widze ze bylo wlozone w momencie sprzedazy i jest tylko podpiete do kabelkow i wepchniete do srodka przez co poprostu lekko sie wysuwa z obudowy co z tym zrobic??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gawlak

VDO Daytona

montowana w oplach za doplata

wspolpracuje z kiera i wyswietlaczem

to jedyne radio godne polecenia (fabryczne)

ale nie ma USB ;)

 

reszta to kwestia kasy

tematow osob z takim dylematem jest od groma

wpisz w google Manta RS6500

w jednym linku znalazlem opinie o tym sprzecie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności