Skocz do zawartości

Line-in delco cdr500


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich czytających ten temat :)

 

Wiec jak w temacie, proszę o schemat podłączenia wejścia liniowego do radia delco cdr500, szukałem juz w wielu miejscach jednak nic z tego, znalazłem opis podłączenia do cdr300 ale to nie jest to samo. Proszę o pomoc i o podpowiedz co do takiej przeróbki bezie potrzebne.

 

Dziekuje za pomoc z góry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki krispak, za linka wkrótce biorę się za przeróbkę tylko najpierw zorganizuje odpowiedni sprzęt.

I oczywiście zdam relację co i jak.

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 00:24 ]

Wczoraj miałem troszkę czasu i zająłem się końcu przeróbka radia.

Zaznaczam z góry że to dotyczy radia Delco Electronic i nie wiem czy można ten sposób zastosować w innych podobnych modelach cdr500.

A że nie lubię się napracować to poszedłem trochę na skróty.

Zauważyłem kiedyś że po włożeniu płyty z muzyką mp3, w radyjku zalega cisza i na wyświetlaczu pojawia się napis T 1 CD i nic się nie dzieje. Więc postanowiłem to wykorzystać i użyć wejścia CD do podłączenia wejścia liniowego a płytę z mp3 użyć jako przełącznika.

Podłączyłem się do wyjść CD jak widać na fotce przez kondensatory 10 micro F ( akurat takie miałem pod ręką) do kostki w piny 1(kanał lewy) i 3(kanał prawy) wciskając końcówki kondensatorów w kostkę, a przewód masowy lutując do masy.

Aby ułatwić sobie montaż/demontaż radia wykorzystałem też wolne końcówki w złączce gdzie podpiłem wyprowadzenie wejścia.

Teraz aby skorzystać z tego wejścia po prostu wrzucam płytę z mp3 do radia i startuje mp3plajera.

A że wejście nie jest zbyt czułe to wpinam się w plajerze w gniazdo słuchawkowe.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Oczywiście fotki są zrobione przed zamontowaniem mechanizmu CD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam przepraszam za odgrzebywanie tematu ale dzisiaj próbowałem dostać się do środka radia i BUM stało się!. Urwałem dwa kabelki. I teraz moj prośba.

Czy macie może zdjęcie albo schemat tego radia? konkretnie chodzi mi o wlutowanie tych dwóch przewodów. Nie wiem który kolor w które miejsce a schematu nie mogę znaleźć. Wystarczyło by zdjęcie waszego radyjka.

Pozdrawiam i liczę na pomoc

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności