Skocz do zawartości

Komputer, Spalanie


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem po VIN-ie w OPEL EPC. Mam wersję z 2006 więc może w nowszej jest większy zakres części. Niech ktoś sprawdzi jak ma nowszą bazę części.

 

Jak piszą na aukcji że z Mery to można brać za te 300PLN jak wylogowany.

Edytowane przez kuchar

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w aso i z ciekawości zapytałem o cenę wyświetlacza gid do merivy; cena 2700zł :-), pan nic nie wiedział o jakim symbolu podejdzie (albo nie chciał powiedzieć)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Wymieniałem sam u siebie ale sam wyświetlacz z TID na GID.

Wyświetlacz trafiłem fartem, oczywiście był niewylogowany z poprzedniego auta, rozkodował kolega z VK w Wawie.

Podmieniłem, przekodowałem OP-COMem, uruchomiłem BC i działało. Obudowy nie zmieniałem bo wyświetlacz sprzedałem - szkoda mi było kasy na taki gadżet. Wolał bym CID-a z navi.

Znalazłem na allegro za 300 WYSWIETLACZ MID z opla merivy i tu pytania:

czy nada się aby uruchomić BC?

czy wystarczy podmienić aby w ogóle działał pod radio CD30 bez komputera

i najważniejsze słyszałem o wylogowaniu radia a wyświetlacz też musi być ?

 

 

Odpowiedz chyba jest tutaj :aniolek2: nie jest to takie proste i chyba warte zachodu :neutral:

http://forum.opel24.com/topic/39318-wymiana-radia-wymiana-wyswietlacza/

Edytowane przez zbisz41

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

masz pewność że tylko wyświetlacz oznaczony "KU" pasuje do merivy? bo są do kupienia np. "EA" i "BG" za ok 300zł lub komplet z radiem CD30 MP3 z wyświetlaczem "BR" co tam nie pasuje? inne kostki? kable? czy coś innego? zainteresowałem się tematem przypadkowo i trochę mnie to kusi...

ps

za ile sprzedałeś swój "KU"?

 

Witam, przepraszam, że odgrzebuje temat, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na tą deskuję. Jak w końcu jest to z tym symbolem wyświetlacza musi być oznaczenie KU czy może być jakieś inne np EA, BG, czym one sie różnią od siebie? Bo taki z symbolem KU to ciężko spotkać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do mojej mery będzie KU pasował, bo mam taki z Corsy C mi został, tyle że nie wylogowany, ale to nie problem, większy to taki że car passa nie mam bo poprzedni właściciel zgubił, podobno w ASO to 200 PLN kosztuje. A bez car passa podobno się nie zaloguje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności