Skocz do zawartości

zakup CB-radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam nie wiem o co chodzi z tym diesel czy benzyna ja tam w radiach czasem słyszę wycieraczki i nic innego czy to w dieslu czy benzynie co prawda zasilania mam zawsze z aku bezposrednio i jakis filtr napiecia około 30 zł kosztuje a radia Presidenta i Maxona i zawsze jest ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Kurczę, jak patrzę tutaj o jakich kosztach mówicie to aż mi się słabo robi ??? A ja bym był zainteresowany CB Radiem z anteną do 200zł wszystko. Nie potrzebuję super CB Radia i jakiegoś super zasięgu, wystarczy mi tylko zwykły CB z anteną, żeby działał i dało się coś pogadać ??? macie jakieś propozycje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

A ja bym był zainteresowany CB Radiem z anteną do 200zł wszystko.

Tylko problemu narobisz sobie bo nie będziesz nikogo słyszał ale inni także nie będą ciebie słyszeć albo słabo.

 

Pomijam "okazje" które są na allegro. Ale jeżeli chodzi o nowy zestaw to gdzieś trzeba liczyć od około 350 - 400 zł minimum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

No chyba nie może być aż tak źle? Kumpel kupił CB za 160zł i antenę używkę od kumpla za 70zł i nie narzeka, mówi że nie ma problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Co do Onwy nie będę się wypowiadać ale

Hustlera IC100

nie polecę nikomu bo to nie antena tylko wyrób antenopodobny. A przyzwoite słuchanie i nadawanie to chyba ja jesteś w zasięgu wzroku, albo jak mieszkasz w Koziej Wólce i gadasz z sołtysem.

Miałem Hustlera i bardzo fajnie się z nim jeździło bo łapał tylko najbliższe/mocne stacje i nic poza tym natomiast zasięg przyzwoitej rozmowy był ograniczony do około 1km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dorzucę parę słów od siebie.Ja mam cb Alan 100 po przeróbce ze strony o cb czyli wymianie 3 kondensatorów i antene sirio ml 145 i jestem bardzo zadowolony,zestaw zakupiony na allegro za 330zł.Oczywiście już jest bez gwarancji(przeróbka),ale jestem bardzo zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1
Kill3rReaper, najlepiej pytać tych co "zjedli zęby na cb-radiach", bo na forach to każdy chwalli to co ma...ja w sumie przez przypadek kupiłem na allegro starą Onwę MK-1 za 100 zeta, antenę miałem, nie wiem jakiej firmy, na magnesie ok 1m długości i jestem zadowolony, pojechałem do gościa, żeby ustawił mi antenę i przy okazji pytam się czy to cb jest coś warte? Koleś mi powiedział, ze bardzo dobry zakup i na pewno będe zadowolony...podobno te nowe, tanie (z naciskiem na tanie) cb-radia są strasznie "uproszczone" i stąd to określenie: "szumofony" ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

i ja też się wypowiem. kolego dozbieraj i kup coś porządnego. coś co Ci posłuży. bo Hustler za 50 zł Ci w środku zakwitnie i po antenie i kupisz lepszą za 100. po co? jak możesz od razu coś koło 100złociszy z 1m Sirio AS100 z 1,5m Sirio ML145? po 1 jakość a po 2 osiągi. radyjko zobacz na forum www.cb-radio.pl i wejdź w ogłoszenia. czasem warto kupić coś używanego. widziałem zestawa jak podawał kolega Onwa Mk3 + Hustler za 180. radio z tego co czytałem ma nawet fajną opinie... ale antena. naprawde dołóż bo będziesz po miesiącu żałował. to takie moje 3 grosze. co do radyjka to ja polecam Uniden 520. mam 2 i jestem mega zadowolony. tak za 300 to już kupisz taki jak ja zestaw. Unidena 520 za 190 kupiłem, Lemm Magnum AT71 za 79zł i uczwyt za 20zł i jestem MEGA zadowolony z tego zestawu. polecam. patrz na allegro skąd są sklepy - bo może akurat z miasta w którym mieszkasz a na allegro ceny mają 10-20 zł niższe np za anteny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

A właśnie, anteny mnie interesują na magnes tylko, bo bym nie chciał niszczyć samochodu taką przyczepianą. Chociaż w sumie to nie znam się za bardzo... Które lepsze waszym zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności