Skocz do zawartości

Magnetyzery.............


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam więc tak co jakiś czas słychać głosy że to tylko zbędny wydatek, pic na wode itp. No tak ale jak by nie było tych wszystkich montujących to cudo wyrosło tylu co grzybów po deszczu, a jak sie kogokolwiek pytam czy to ma w autku to nie nie nie... :wesoly: Ale nie o to mi chodzi mianowicie jak to niby ma działać (tak na chłopski rozum), ostatnio dostałem takie pytanie i nie wiedziałem co odpowiedzieć gdyż nigdy sie tym nie interesowałem ani nie miałem (ani nie mam) zamiaru tego montować uznaje polityke że jak chcesz by auto mało paliło kup se takie ,a nie marudz że 2,5 litrowy benzymiak dużo pali :wesoly: O co z tym chodzi?? Byłem na paru stronkach producentów ,ale tam więcej chwalenia tego jakie to wspaniałe itp. niż sensownych informacji.. A no i jest może ktoś kto ma to zamontowane w Astrze ,Kadziu lub innym opelku i co mu to daje tak na prawde poza świadomością wydania około 300zł :wesoly: A i jeszcze jedno sorki ale nie mogłem sie powstrzymać http://www.allegro.pl/item92287773__super_chip_20_koni_do_kazdego_auta_na_wtrysku_.html

czy naprawde klijent głupi wszystko kupi :wesoly::wesoly: Wychodzi na to że tak :wesoly:

Pozdro........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z wyksztalcenia jestem technik-elektronik ale to co widze jest smieszne, rezystor gratis za 10gr :wesoly:

Ja tam widze rezystor, kabel i jakis zabudowany potencjometr

 

Chyba to zamowie ale tylko po to zeby to rozebrac i zobaczyc co jest w srodku, a potem zaskarzyc ich do trybunalu praw konsumenta ze wprowadzaja ludzi w blad. Juz na pierwszy rzut oka smierdzi mi to jakims kiczem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Juz na pierwszy rzut oka smierdzi mi to jakims kiczem.
No nie :wesoly: Poczytałem se ich negatywy i nie tylko mi sie to niepodoba ale jest ich więcej wpisz se "super chip" w allegro i w zależności od ceny masz wiecej koni :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Bałem się pisać, bo wszyscy mówią, że to ściema. Ja dostałem magnetyzer założyłem go sobie i stwierdzam jednoznacznie, zwiększenia mocy nie odczułem, ale spalanie spadło o ok. 0,5l / 100 km. Więc działa. Mam Astrę 1,4 16V z 1999 r.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

równie dobrze może to być przypadek, lżejsza noga lub oponki zimowe, u mnie też na zimówkach palił 0,5l/100 mniej, po prostu - opory toczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, wydaje mi się że nie zmieniłem stylu jazdy, a opony były letnie kiedy przeprowadzałem tzw. testy. Dwa pierwsze tankowania żadnych różnic nawet wzrost spalanego paliwa, jednakże pisali w instrukcji że po przejechaniu ok 1000 km silnik zaczyna pracować inaczej i po tym dystansie można mówić o faktycznych różnicach. W moim przypadku albo siła sugestii, albo przypadek albo prawda. Nie sprzedaję magnetyzerów i na siłę przekonywać nie mam zamiaru. Nie szkodzi silnikowi więc go nie zdejmuje, pomaga to się cieszę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności