Skocz do zawartości

Osram Cool Blue Intense czy Osram Night Breaker Plus


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam wymienić komplet żarówek w astrolocie... Zastanawiam się nad żarówkami Osram ( H7 i HB3, obie Cool Blue Intense ),a Osram ( H7 i HB3, obie Night Breaker Plus). Czy ktoś miał styczność z tymi żarówkami i jakie polecacie z tych co wymieniłem.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartolini506

Ja mam Night Breaker Plus tyle że na H4 bo takie do F-ki wchodzą i w mojej opinii są rewelacyjne, a szczególnie jak się włączy drogowe, ale mijania też świecą bardzo dobrze :)

Świecą już jakieś pół roku jak na razie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzę tą opinie, ja niestety kupiłem Night Breaker ale bez plusa i tak jak w opiniach na necie trochę krótki żywot.

Night Breaker Plus mają podobno dłuższą trwałość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Night breaker Plus zżółkły po 2 miesiącach i stały się słabsze niż jakieś zwykłe h4 z niebieską warstwą za 14zł z Tesco. Za NBP dałem 5 dich. Nie polecam. Teraz czaję się na Philipsy BlueVision Ultra. Może ktoś miał z takimi do czynienia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartolini506

Philipsy BlueVision Ultra. Może ktoś miał z takimi do czynienia?

Znajomy miał w Chevrolecie Aveo, nie można o nich złego słowa powiedzieć, może po za tym że wytrzymały mu 4 miechy . Ale świeciły ładnie pomimo dość wyeksploatowanych reflektorów ( jego auto ma ponad 220000 km)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartolini506

Co do Philips'ów na mokrym asfalcie się nie wypowiem bo nie miałem okazji jechać jego autem w nocy przy mokrej jezdni, co do Osram'ów to ja osobiście nie narzekam.

Z resztą wydaje mi się że przy mokrym asfalcie żarówki akurat nie mają dużego znaczenia, i tak wszyscy jadący z naprzeciwka będą w tej sytuacji oślepiać.

Najlepszy efekt widać przy wymienianiu żarówek, jak wymieniałem swoje "No Name" z obi po 5 zł na te Osram'y Night Breaker Plus to mi szczena opadła.

Zostawiłem jedną starą i porównałem z nowym Osram'em. Stara żarówka (wcześniej wydawało mi się że daje "białe" światło) świeciła beznadziejnie w porównaniu z Osram'em :) Warto sobie zrobić takie porównanie :) To były dobrze wydane pieniądze, teraz wożę ze sobą jeszcze trzecią sztukę tych Osram'ów na zapas, nigdy więcej tanich żarówek niewiadomego producenta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarówek to kiedyś też założyłem jakieś tanie z supermarketu, gdyż na swoich jeździłem już chyba z trzy lata i nie były wymieniane.

Nie wiedziałem też kiedy je wymieniał poprzedni właściciel. Po wymianie zauważyłem że te nowe jaśniej świecą w porównaniu z starymi.

Wywnioskowałem że żarówki po pewnym czasie użytkowania, tracą swoje właściwości i świecą słabiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności