Skocz do zawartości

zamiana z zwykłego kluczyka na kluczyk scyzoryk


Gość janusz89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mój problem dotyczy Opla Astry H z 2011r. Chciałbym z zwykłego kluczyka przerobić na scyzoryk. Szukając na różnych portalach internetowych np. "Allegro" nie mogę dostać odpowiedniejszego zamiennika, ponieważ płytka, która znajduję się wewnątrz pilota ma inny kształt niż te co przedstawiają na swoich aukcjach na allegro. Dlatego wstawiłem zdjęcia aby ktoś mi pomógł doradzić gdzie mogę taki scyzoryk lub zamiennik scyzoryka zakupić.

Z góry dziękuje za pomoc.

post-30182-0-97582400-1333802415_thumb.jpg

post-30182-0-07037600-1333802432_thumb.jpg

post-30182-0-80634000-1333802442_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mój problem dotyczy Opla Astry H z 2011r. Chciałbym z zwykłego kluczyka przerobić na scyzoryk. Szukając na różnych portalach internetowych np. "Allegro" nie mogę dostać odpowiedniejszego zamiennika, ponieważ płytka, która znajduję się wewnątrz pilota ma inny kształt niż te co przedstawiają na swoich aukcjach na allegro. Dlatego wstawiłem zdjęcia aby ktoś mi pomógł doradzić gdzie mogę taki scyzoryk lub zamiennik scyzoryka zakupić.

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć dołączam się do tematu chodź mam inny problem ale związany z kluczem scyzorykiem. A mianowicie mam astre F 92 rok i posiada zwykły kluczyk ten z taką płaską obudową , jest w astrze zamontowany centralny zamek po przekręceniu kluczka w zamku kierowcy zamyka/otwiera 4 drzwi + bagażnik nie ma pilota , drażni mnie to że w spodniach ( kieszeniach ) mam dziury albo jak wsadze kluczyk obok portfela to przy ruszaniu się ten grot wbija mi się w nogę . Chciałbym tez aby bagażnik był oddzielnie otwierany bez konieczności otwierania drzwi. Widziałem na allegro centralki z dwoma scyzorykam czyli coś co by mnie interesowało one mają 3 guziki Otwieranie , Zamykanie , Bagażnik i z tym nie mam problemu bo sobie wymienie centralke ale zostaną tylko stare siłowniki , największy problem to kluczyk i tu potrzebuję waszej pomocy podobno z starego kluczyka idzie grot przełożyć do takiego scyzoryka czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak mam to zrobić albo może macie inny pomysł ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności