Skocz do zawartości

szyba w drzwiach problem ;/


Gość Mateooo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateooo

Witam

mam astrę f 95 r i ostatnio zauważyłem że odchodzi mi uszczelka czy jak to się nazywa od drzwi to co szyba w tym siedzi odchodzi na górnym rogu i szyba nie dolega dokładnie do niej oraz wiatr świszczy jak sie jedzie da radę ją jakoś przykleić ?? zdjęci przykładowe z allegro później zrobię fotkę moich drzwi i jak to odchodzi i wstawię kompletnie zsuwa sie z ramy drzwi jak ją docisnę to jest prawie ok proszę o pomoc

post-30278-0-77461300-1336565751_thumb.jpg

Edytowane przez Mateooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kacper

Możesz przykleić ale to trochę takie babranko, lepiej będzie pewnie wymienić tą uszczelkę.

Może też mechanizm szyby krzywo ciągnie i dlatego wyciąga uszczelkę z prowadnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateooo

jej nie ciągnie ona bez względu na to czy szyba jest zamknięta czy otwarta odłazi od ramy jak otwieram i zamykam okno z nią nic się nie dzieje nie rusza się ani nić tylko odchodzi tak jak by nie była zamocowana w prawych drzwiach siedzi tak że ruszyć nie idzie a w lewych odchodzi ;/

 

edit@ dodaje fotki

post-30278-0-35003300-1336566791_thumb.jpg

post-30278-0-61865200-1336566837_thumb.jpg

Edytowane przez Mateooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kacper

Tak napisałeś ze nic nie kumam, zaczekam na fotki.

 

 

I co chcesz pokazać na tych fotkach - narożnik drzwi ?

Edytowane przez Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateooo

no mniej więcej narożnik :D jedno bez dociśnięcia 2 jak ścisnę o tą uszczelkę mi chodzi chyba że się to inaczej nazywa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateooo

No możliwe nie wiedziałem jak napisać wiec napisałem uszczelka ;D uszczelka ta co do szyby przylega to jest ok tylko mam problem z tym co na zdjęciu jest dziadostwo odchodzi nie wiem czy jakieś drzwi felerne bo do karoserii tez nie dochodzą dokładnie jak je zamknę ale nie mam kasy na wymianę wiec chce jakaś prowizorkę walnąć z ta "uszczelką" lub gumą jak zwał tak zwał wiadomo o co biega bo zdjęcie dałem ;D ma ktoś jakiś pomysł na to ? wymiana nie wchodzi w grę ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kacper

Weź kawałek drewnianego klocka, oprzyj o zamek drzwi, przymknij je i z jakimś kolegą pchnijcie te drzwi tak jak by chciał domknąć.

Jedna osoba na dole a druga na górze drzwi. Generalnie chodzi o to aby je delikatnie przegiąć. Jak to się uda to będą przylegały. :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateooo

już poradziłem sobie drzwi jako drzwi do tej uszczelki w środku auta przylegają dlatego ktoś je lekko wygiął bo z tego co się zorientowałem auto było dupnięte w lewy bok na wysokości właśnie kierowcy i nie był wyprostowany jak trzeba kilka elementów lekko odstaje ale mniejsza z tym z tą ala "uszczelką" już prowizorycznie sobie poradziłem zarypałem klejem monterskim i trzyma ;D

 

 

a co do twojej rady to bym je wygiął do środka a mi by było potrzeba na odwrót na zewnątrz ale tylko samą ramkę od okna będę miał kasę to kupie drzwi albo to coś co na ramkę od drzwi wchodzi :) dzięki za pomoc

Edytowane przez Mateooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności