Skocz do zawartości

Tłumik końcowy Opel Astra G 1.6


Gość marcin_85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin_85

hej hej, jestem tu nowy i nie za wiele wiem o czesciach samochodowych, dlatego prosze was o pomoc.

musze wymienic tlumik koncowy w swoim Oplu. Od kilku dni szukam jakiegos dobrego cenowo tlumika (jakosc/ceny).

Wiem, ze najlepsze sa Walkery, ten sklap internetowy www.sklep.eternalcar.com ma na swojej glownej stronie wymieniona firme Walker w producentach, ale juz przy produkcie nie wskazali , czy ten tlumik jest Walkera. Ale nie jest ani zbyt drogi, ani zbyt tani, wiec chyba jakosciowo ( opis) nie bedzie tak zle?

 

Co sadzicie? Ktokolwiek kupowal tlumiki w eternalcar? sklep wyglada profesjonalnie, maja duzy wybor, wiec nie powinno byc problemow z realizacja. (a mi zalezy bardzo na czasie)

 

Bardzo prosze o rady, czy kupowac czy nie.

LINK: http://sklep.eternalcar.com/tlumik_koncowy_opel_astra_g_hatchback_f48_f08_19982005,k,2,p,6754.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekc16nz

walker??? co to na chinczyk?

Bosal jest "naj" jak dla mnie i pewnie dla większości

 

Wejdz w google i poszukaj katalogu bosal-a i wszystko znajdziesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_85

ok, ale bosale sa dosyc drogie, nie wiem, czy jest sens ladowac tak drogie czesci zamienne do ponad 10-cio letnego auta. Poza tym nie wymagam od tlumika, zeby jeszcze sluzyl kolejne 20lat. Kilka nastepnych mnie satysfakcjonuje, byle nei rdzewial i sie dziurki nie robily. A w tym sklepie tlumik wydaje sie miec dobra cene. Jakos chyba nie jest tez zla(wnioskuje z opisu). Warto ryzykowac?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekc16nz

Drogie...jak dasz sobie czas i dobrze poszukasz to znajdziesz za przyzwoite pieniądze. Jesli nie bosal to ew. szukaj innego, polskiej produkcji, nawet rzemieślniczej bo inne to dziadostwo i po roku sito juz wogóle na lpg. A katalog bosala pomoże ci znależć dokładnie taki jaki potrzebujesz. No to tyle. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_85

Drogie...jak dasz sobie czas i dobrze poszukasz to znajdziesz za przyzwoite pieniądze. Jesli nie bosal to ew. szukaj innego, polskiej produkcji, nawet rzemieślniczej bo inne to dziadostwo i po roku sito juz wogóle na lpg. A katalog bosala pomoże ci znależć dokładnie taki jaki potrzebujesz. No to tyle. Pozdrawiam

oki, dzieki za odpowiedz - posuzkam bosale i bede pamietal tez o tym tlumiku, pozniej zadecyduje :) jeszcze raz dzieki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę podlaczyć się pod temat kolegi. na dniach czeka mnie wymian końcowego w astrze G 2004rok 1,6 16 V i nauczony złym doświadczeniam z astrą F gdzie kupiłem jakiś zaminnik który spowodował spadek osiągow auta. Dmucham na zimne za wczasu i jak macie wiedze to proszę polecenie jakiegoś zamiennika, jakiego producenta ktory nie zdzusi autka i będzie chodzić wszystko tak jak na oryginalnym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

musze wymienic tlumik koncowy w swoim Oplu

 

W profilu masz Astre IV a podajesz linka do Astry II. Masz dwie Astry ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_85

@huri_khan - nie, mam opla IV, zly link wam wkleilem, gdy poszukiwalem tlumika.

Zamowilem jednak w eternalcar ten tlumik. I musze powiedziec, ze jestem zadowolony. Na drugi dzien juz u mnei byl. Pani z obslugi klienta pomogla mi od razu zestaw montazowy dobrac. Tlumik sie wydaje solidnei wykonany. Spawy sa ok, gdzieniegdzie delikatnie niezabezpieczone, ale kupilam specjalan paste do tego, wysmarowalem i jest git. Mechanik, ktory montowal go, powiedzial, ze bylo wporzadku, nic nei trzeba bylo docinac, poprawiac, pasowal idealnie.

Zobaczymy, jak sie bedzie sprawdzal. Na razie jest ok, nie jest glosny.

 

Moge z czystym sumeiniem polecic ten sklep.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie który tłumik i w którym sklepie kolega poleca ?

U kolegi tłumik do rury mocowany na obejme czy na złączke kołnieżową ?

Edytowane przez STYX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności