Skocz do zawartości

CB RADIO vectra c 2.0 najlepsza cena/jakosc


Gość nokias

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój zestaw z którego JA jestem bardzo zadowolony i to jest najważniejsze :

President Harry III ASC i sirio omega27 95 cm cena jaką zapłaciłem za zestaw w zeszłym roku 610 PLN .

Dyskusje na temat ceny daruje sobie .

Sprawność działania to jest najważniejsze:

zasięg ; miasto ~5 km trasa ~10 km

odbiór i nadawanie więcej niż dobre

działanie ASC całkowicie eliminuje kręcenie gałkami i RF-gain nie używam.

Użytkowanie:

radio :

małe gabaryty w merivie mam zainstalowane w środkowym panelu pod klimą ,takie cuś jak 5 lat gwarancji.

antena:

na magnesie około 1m, składana na motylek, czasem jeżdżę po mieście z pochyloną nie muszę dziennie składać do garażu .

Nie wiem co kto sobie ceni i lubi ale dla mnie bardzo dobra praca sprzętu, brak szumów i zakłóceń jest najważniejsze na tym zestawie to mam, a miałem kilka innych i proszę mi wierzyć wiem co to ból głowy biggrin.gif

no kolega widzę ma radyjko z górnej półeczki,,ja od dłuższego czasu używam Alana 109 i sirio ml 145, zestaw już mam dłuższy czas bez problemów odbiór i nadawanie minus brak ASC, w dużych miastach jest problem,, osobiście mi to nie przeszkadza,, a osiągi całkiem dobre,,ale podstawa to strojenie anteny,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolega widzę ma radyjko z górnej półeczki,,ja od dłuższego czasu używam Alana 109 i sirio ml 145, zestaw już mam dłuższy czas bez problemów odbiór i nadawanie minus brak ASC, w dużych miastach jest problem,, osobiście mi to nie przeszkadza,, a osiągi całkiem dobre,,ale podstawa to strojenie anteny,,

Nie ma znaczenia z jakiej półki czy ceny jest sprzęt ważne żeby ładnie pracowało a najważniejsze żeby właściciel był zadowolony :spoko:

Prawda jest też że możesz mieć najlepszy sprzęt a źle go zamontujesz i będziesz miał to samo co na chińskim supersprzęcie :hyhy:

Dodam ze do mojego Harrego III dokupiłem helikalna antenę Sirtel Gamma IIR co jeszcze bardziej poprawiło moim skromnym zdaniem pracę zestawu i szczerze taki zestaw mogę polecić :jupi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności