Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie licznika


Gość Piotrus3108

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrus3108

Witam jestem szczesliwy posiadaczem Asterixa :D wczoraj kupiona Hurraaa :D Ale jest pare rzzeczy ktore mi nie daja zyc wiec nastepujaco :D

1.Mam taki dziwny problem chodzi o kierunki, kierunki dziala przy zamykaniu z pilota i awaryjne tez ale jesli przekrece manetke nic nie reaguje malo tego wyrzuca mi Bezpiecznik nr.29 i jezdze bez kierunkow ale central i Awaryjne dzialaja pomimo spalonego bezpiecznika. jakies sugestie ?? jesli zrobie na krotko wsadze kabelek grubszy to kierunki działaja ale kabelek moment i sie grzeje :( co to moze byc ??

2. Nie dzialaja mi swiatla STOP bezpieczniki cale zarowki tez i zero reakcji wogole :( co to moze byc ??

3. Na desce rozdzielczej nie wyswietla mi nastepujacych kontrolek :

- Samochod z kluczykiem

-Silniczek pomaranczowy

-zaciagnietego recznego

-kontolka plynu chłodniczego bo tez widze ze jest

- TC tez brak nawet jak wciskam

Samochodzik to Opel Astra 2.0 16v z 99r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 -

jesli zrobie na krotko wsadze kabelek grubszy to kierunki działaja

co dokładnie mostkujesz?

ale kabelek moment i sie grzeje

duży pobór prądu, zwarcie i dlatego

wyrzuca mi Bezpiecznik nr.29

 

2 - sprawdź czujnik przy pedale hamulca

3 - jeśli spalone to raczej musisz sobie wymienić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zrobione winna była instalacja na tylnej belce ;d byla przetarta i robila zwarcie ;( teraz tylko zostal mi licznik ;( brak kontrolek recznego,silniczka i samochodu z kluczem ;( moze zarowki spalone jak sie do tego dobrac nie wiem probowalem ale na nic moje zmagania :( aaa i jeszcze zostalo mi tc wogole nie zalacza sie :( przyscisk dobry ale nic nie widac na desce ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zrobione winna była instalacja na tylnej belce ;d byla przetarta i robila zwarcie ;( teraz tylko zostal mi licznik ;( brak kontrolek recznego,silniczka i samochodu z kluczem ;( moze zarowki spalone jak sie do tego dobrac nie wiem probowalem ale na nic moje zmagania :( aaa i jeszcze zostalo mi tc wogole nie zalacza sie :( przyscisk dobry ale nic nie widac na desce ;(

 

Pomału dojdziesz do wymiany żaróweczek jak chcesz to daj TU VIN (to znaczy pod tym linkiem) a ja go rozkoduje, będziesz wiedział troche więcej o aucie

http://forum.opel24.com/topic/55670-Proba-o-rozkodowanie-VIN/page__st__3675

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kolego podrzuce bo dowodzik mam na dole a z 4 pietra nie chce mi sie ;d hahah a dokloadnie mozesz powiedziec jak te zarowki wynienic ?

 

napewno musisz wyjąć licznik a sama wymiana żarówek to już pikuś co prawda nie mam asterixa ale wszędzie jest podobnie troche pomyślunku i sam dasz rade

(pamietaj o vin'e wrzuć go na tej stronie co podałem wyżej link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ... Licznik zrobiony .... na kontrolkach nie typu ABS OLEJ LADOWANIE nie ma zarowek tylko diody ... A ja tu licznik rozebralem i okazalo sie ze ktos check szmatka zaslepił znaczy wsadzil zeby nie bylo go widac no i teraz mi sie swieci check :( ale kontrolki od recznego dalej brak tak samo jak tego kluczyka z samochodem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności