Skocz do zawartości

brak zapalających sie kontrolek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem - opel vectra b 1.8 skrzynka automat - wiec od poczatku zdarzało mi sie podczas jazdy samkoczynne wyłaczanie silnika no i sie zaechlało przyjechalem na parking przekrecam kluczyk wyjmuje i wszystko ok ...no i sie zaczeło po przyjsciu włozeniu kluczyka przekrecam i zapalaja mi sie kontrolki brak reakcji z strony i kluczyka i zapłonu nic nie działa kotrolki swieca nawet po wyciagnieciu kluczyka rozebrałem stacyjke okazało sie ze wysypała sie kosc i złamał sie bolec z wkładki po wymianie kosci i wkladki przełozeniu nie zapalaja mi sie kontrolki na panelu zadne !!!! ale rozrusznik pracuje POMOCY !!!!! wezwac kogos z komputerem ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisząc kość masz na myśli kostkę stacyjki ?

Zakładałeś nową czy używkę ?

Bezpieczniki sprawdzałeś ?

tak bezpieczniki sprawdzone ,kostka stacyjki - "kość" założona nowa ale zamiennik

Edytowane przez tarb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos musiales zle poskladac albo podlaczyc

ewentualnie zamiennik psu o bude

komp do wymiany wkladu ani kostki stacyjki nie jest potrzebny

dopiero jak zmieniasz pierscien immo albo klucz nowy dodajesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos musiales zle poskladac albo podlaczyc

ewentualnie zamiennik psu o bude

komp do wymiany wkladu ani kostki stacyjki nie jest potrzebny

dopiero jak zmieniasz pierscien immo albo klucz nowy dodajesz

witam myslałem zeby kogos wezwac zeby mi auto podłaczył pod komputer , wymieniłem wkład na uzywany z kluczykami przełozyłem pchelke ale nie dało zadnego efektu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze jeszcze raz

wklad stacyjki ani kostka z tylu stacyjki nie ma nic do immobilaizera !!!

od tego jest petla na stacyjce i kosc w kluczyku

jak jest problem z immo to kontrolka silnika mruga

 

u Ciebie wyglada na spartolony montaz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze jeszcze raz

wklad stacyjki ani kostka z tylu stacyjki nie ma nic do immobilaizera !!!

od tego jest petla na stacyjce i kosc w kluczyku

jak jest problem z immo to kontrolka silnika mruga

 

u Ciebie wyglada na spartolony montaz

witam okazało sie ze kostka była do du.... teraz jest inny problem swieca sie kontrolki rozrusznik kreci ale nie odpali --kontrolka silnika mi mruga to najprawdopodobniej immo..... co z tym zrobic ( podłaczany do komputera cały czas wychodzi bład immo)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tam mogles namieszac

popodpinane jest wszystko ??

kostka petli przy stacyjce podpieta dobrze ?? (to to czarne okragle wokol stacyjki)

podaj kod bledu jaki wywala

mam zgadywac do jasnej ciasnej ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam okazało sie że jest naruszona płytka w imo..tzw. mechanik ja probował rozebrac - TYDZIEN PONAD TRZYMAŁ -dałem do MAGICA hehehe przelutował nowe zespoły do sterego z imo.. wgrał nowy program , przeinstalował kluczyki..... smiga jak znalazł !!!!niema jak MECHANIOR CO SIE ZNA KOSZT 170 ZL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności