Skocz do zawartości

Astra H tunnig - wizualny + jakieś drobne ulepszenia


Gość Spencer13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spencer13

Witam jestem początkującym forumowiczem i oplowiczem dlatego proszę o wyrozumiałość.

 

Czy jest możliwość wymiany całych swiateł w astrze przód i tył ? Np chciałbym zamontować coś w stylu audi z tyłu - pozcycyjne obrysowe, a z przodu coś takiego jak montują teraz w większości nowych samochodów vw, kia, citroen, audi, mianowicie z taką jak ja to nazywam "łyżwą" LED . :help:

 

I teraz tak moje pytanie czy sie da ?

Gdzie się zajmują tego typu rzeczami - Warszawa i okolice ?

i kwestia ile to kosztuje - how much - skolko ??

 

Drugi wątek to kwestia przyciemniania szyb czy jest jakiś inny sposób niż folia ?? i ile to kosztuje ??

post-21184-0-24212200-1362917698_thumb.jpg

post-21184-0-67745600-1362917746_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego popatrz sobie co jest dostepne na rynku

swiatel takich jak w audi raczej nie dostaniesz

a jak sa to niestety ich jakosc jest niska

google w ruch i allegro na poczatek

 

co do szyb to piecowo sie przyciemnia

ile ??

poszukaj na necie firm i popytaj ile

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
Gość ArjunA

Spencer również jestem na wstępnym etapie w lekkiej zmianie wyglądu mojej Astry. Zastanawiałem się nad zmianą całych reflektorów przednich na te oferowane przez DEPO czyli tzw. Angel Eyes. Wklep sobie na Allegro Angel Eyes to wyskoczy Ci kilkanaście aukcji. Cena za komplet oscyluje w granicach 650-700zł. Szkoda ,że te ringi nie świecą na biało tylko mają normalną barwę.

 

W przyszłym tyg. planuje zakupić nowe felgi 17 + nówki opony. Na 16 calowych felgach GTC wygląda słabo :/

 

Od czego planujesz ulepszyć swoją Astrę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość McPower

moja posadzona jest na standardowych 18" z GTC w środku zmienione audio na 4x Infinity kappa po 70 watt RMS, ori radio zamienione na DVD z NAVI na allegro są po 1500zł odpowiedniki i sterowanie z kiery działa normalnie,

 

Aktualnie planuje przyciemnić szyby na 60% bo standardowo mam o 35%, zmienić zaciski na Brembo od Golfa GTI, antena na dach rekin, podwójny wydech od Signum, zmiana przedniej atrapy grilla na nowy bez znaczka.

 

Nie lubię przesadnego tuningu dlatego robię wszystko delikatnie. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ArjunA

Zastanawiam się nad zaciskami. Nie wiedziałem ,że do Astry podejdą Brembo od Golfa GTI. Zaraz to oblookam.

McPower nie wymieniaj anteny dachowej ala rekin. Nie wydaje mi się żeby w GTC poprawiło to design. Fajny dźwięk maja dedykowane dyfuzory firmy ULTER. Na YT jest kilka filmików.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość McPower

Brembo od GTI tak łatwo nie podejdą, trzeba troszkę nad tym popracować jak w A3 bo tam tez idzie posadzić zaciski od GTI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gawlak

mocowanie na bank trzeba bedzie dorabiac

nie stawiaj audi obok opla

tam wiekszosc podzespolow jest wymienna z VWejem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności