Skocz do zawartości

prośba o wycenę porysowanych elementów


Gość kapitanbomba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitanbomba

Witam

Dziś przez swoje gapiostwo i nieuwagę, zaciągnąłem bokiem auta, tym od pasażera o ogrodzenie z siatką - zarysowałem drzwi pasażera, drzwi tylne - całe, i deko je zagiąłem, oraz delikatnie tylne nadkole <niestety nie mam zdjęć>

Czy byłby ktoś to w stanie orientacyjnie wycenić? Rysy są gruuube, do białego, listwy boczne tak samo. Bo nie wiem - czy liczyć normalnie 300-400 zł od elementu - łącznie około 1100zł?

Dzięki

Edytowane przez kapitanbomba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co da taka wycena ??

jeden powie 250 za sztuke inny 400

jedz do lakiernika on wyceni za swoja robote

wtedy sie z nim targuj czu jak wolisz nie

do tego wyprowadzenie zagiecia tez kij wie jak to zagiete

mocno slabo czy

w profilu zamknietym czy po rancie

takie cuda to na zywca sie wycenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rysy są głębokie do białego(podkładu)to będzie już konkretne lakierowanie,a nie zwyczajna wyprawka.Koszt różny-zależny od lakieru jaki masz i regionu 250-400 za element.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kapitanbomba

Gawlak jak zwykle filozofia ;) <nie obraź się i nie kasuj tematu> :P

Pytam pod kątem wyceny ubezpieczyciela - trzeba to z ac zgłosić raczej, i ciekawe, ile mi cwaniaki wypłacą finalnie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zarysowanie drzwi z wgnieceniem(z listwa) zarysowanie listwy tylnej drzwi zarysowanie niewielkie błotnika tylnego i zderzaka tylnego pomalowanie felgi(aluma) 1200zł z oc sprawcy w ubiegłym roku.astra g wycena hdi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poczekaj na wycene a poznieju kombinuj

inaczej jest wycenione jak robisz gotowkowo inaczej jak na warsztat

wiesz ile kosztuje lakierowanie elementu

to zapytaj jeszcze blacharza o roboczogodzine

 

tu nie chodzi o filozofie

tylko o zycie kolego

jedni wycenia tak inni inaczej

(ubezpieczalnie maja swoje katalogi i wytyczne do takich rzeczy)

i kazda moze wyliczyc inaczej

ja powiem ze ubezpieczalnai A wyceni na 1500 a ubezpieczalnia B wyceni na 1150 i co ??

rob jak kazdy

zglos szkode

poczekaj na wycene

jak bedzie za malo to wtedy sie z nimi uzeraj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Kacper na nieszczescie kapitanbomba jest sprawca.Ubezpieczyciele maja odpowiednie programy i wycieniaja podobnie czyli najnizej ile sie da.Ja miałem to nieszczescie ze mi a (własciwie żonie) "załatwili"dwie asterki w ciagu 1 roku jedna przed sprzedaza druga po zakupie i obu przypadkach wyceny niewiele sie rozniły.U kolegi zapewne z AC to moze byc zupełnie inaczej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaką masz polise, jak masz wpisane naprawy w ASO to nie ma problemu, oddaj na bezgotówkową i po kłopocie.a jak nie, to bedzie rzeźbienie z ubezpieczalnią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności