Skocz do zawartości

Remont Astry f, Warto?


Gość bosman1705

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie o ten patent z Termostatem chodzi.

A jak mu się pozostawiony ori jednak zamknie i tak zostanie, to rozumiem że kryjesz mu koszty remontu silnika? Ten patent jest dobry, pod warunkiem oryginalny jest zdemontowany, inaczej można zrobić kuku.

180zł to sporo jak za wymianę, można to zrobić przy okazji wymiany rozrządu lub po prostu, luzujesz napinacz, zrzucasz pasek, koło na wałku i osłony i już gościa masz, są na necie poradniki. Chyba że te 180 to razem z nowym rozrządem, to wtedy ma sens.

Co do kosztów - wiadomo, skarbonka. Jak każde auto bez względu na rocznik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum, daję poradę. Jesli ktoś czyta ze zrozumieniem to będzie wiedział w jakim przypadku można patent zastosować. Nie rozumiem po co piszesz takie głupoty. Jeśli ktoś zepsuje sobie silnik przez jakieś porady to jego wina - bo coś źle zrobił. Chcesz chronić wszystkich przed ich własną głupotą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bosman1705

Astra dostała nowy komplet sprzęgła co wyniosło z robocizną 500 zł. Cena myślę ze dobra. Doszły do tego jeszcze jakieś drobne wymiany uszczelek. Do zrobienia jeszcze kosmetyka czyli próg i rdza przy wlewie paliwa ale w to przed świętami się już nie będę bawił. Stan auta jest na dzień dzisiejszy nie biorąc pod uwagę rdzy jest według mnie bardzo dobry. Silnik chodzi cicho, w zawieszeniu żadnych obcych dźwięków. Auto ma u mnie dożywocie i przechodzi w ręce mojej dziewczyny a ja po nowym roku planuje zakup kolejnego dla siebie. Nie sprzedam go za kilka złotych a dwa samochody przydadzą się szczególnie, że mieszkamy na wsi i oboje dojeżdzamy do pracy. Dopiero teraz od momentu zakupu jest zrobione pod względem mechanicznym chyba wszystko. Kupiłem to auto za 2000 zł z nowymi oponami zimowymi:D. Doprowadzenie jej do stanu używalności kosztowało mnie dużo pieniędzy i nerwów) Mam nadzieję, że pojeździ jeszcze kilka latek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności