Skocz do zawartości

Vectra C seryjne radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam forumowiczow. zakupilem vectre c i chcialbym zamonowac w niej moj sprzet z poprzedniego auta ale jest ALE.

Otoz seryjne radio ma streowanie komputerem pokladowym jak wymontuje to bedzie lipa?

czy radio seryjne odtwarza mp3??

czy mozna podlaczyc wzmacniacz do serujnego radia w tym samochodzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczow. zakupilem vectre c i chcialbym zamonowac w niej moj sprzet z poprzedniego auta ale jest ALE.

Otoz seryjne radio ma streowanie komputerem pokladowym jak wymontuje to bedzie lipa?

czy radio seryjne odtwarza mp3??

czy mozna podlaczyc wzmacniacz do serujnego radia w tym samochodzie?

Wszystko fajnie, miło i przyjemnie, ale mógłbyś najpierw podać jaki masz dokładnie model tego radyjka w Vectrze. Były montowane radia z mp3, jak również były radia z wyjściem na wzmacniacz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol modelu radia masz napisany na czołówce z przodu.... natomiast jeśli chcesz sprawdzić czy masz wyjścia to trzeba je najpierw wyjąć...

 

Radio MP3 Oplowskie to model Blaupunkta CD30 MP3 (napis widnieje w górnym prawym rogu). Występuje w dwóch odmianach. Obie na zdjęciach poniżej. Zadna nie ma wyjścia dodatkowego na wzmacniacz. Tutaj kłania się indywidualna przeróbka w jakimś warsztacie car-audio.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Radio CD które na pewno ma wyjście na wzmacniacz to radio philipsa CCR 2006 (montowany w rocznikach 2001-2005) ze zmieniarką na 4 płyty oraz Philips CCRT 2008. To to samo radio, ale z funkcją wbudowanego telefonu. Oba radyjka u dołu.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

RAdyjkiem CD które ma wyjście na wzmacniacz, ale nie ma zmieniarki jest model Blaupunkta CD50 PHONE. Zdjęcie poniżej.

 

Dołączona grafika

 

Odnośnie pozostałych radyjek samochodowych czyli modeli CD30 różnych firm wiadomo mi że nie mają bezpośredniego wyjścia na wzmacniacz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromne dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. ja mam blaupunkt cd 30 zwykle niestety. a chcialbym tkie z mp3 i telefonem. wiecie moze gdzie kupic?? macie moze takie do sprzedania lub ewentualna zamiana??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia firmowego z takimi udogodnieniami nie ma. Jest albo zwykłe CD plus telefon, bądź MP3, chyba że założysz orginalny system BOSE-a wraz z DVD.... wtedy możesz cieszyć się wszystkim.... ja polecam tobie zakup zwykłego odtwarzacza CD z telefonem jeśli chcesz i podpięcia do tego magicznej skrzyneczki Alpine.... a wtedy to już możesz działać jak tylko chcesz i robić z Audio co tylko dusza zapragnie. Tyle że koszt to około 2.500 zł o ile się nie mylę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

witam mam vectre c z radiem simens ncdc2015 i chciałbym podłączyć wzmacniacz i subufer czy ktoś sie orientuje czy jest to możliwe?? Z góry dzięki za info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mam radio NCDR 1200 z nawigacją,niestety navi nie chodzi a i są wielkie problemy z płytą do tego cuda.Czy wymiana radia na radyjko z Navi 70 będzie jakimś problemem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam..a ja mam CDR 2005 Siemens VDO i chciałbym podpiąć pod to wzmacniacz i bufer...ma to sens wogóle jakis? auto jest combi wiec czy nie ogłuchne ? i czy ta skrzynia zagra odpowiednio..w poprzednim moim aucie e39 grała bardzo ładnie...pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pytanko odnośnie radyjka Philipsa!Czy do wyjęcia tego radyjka wystarczą te cztery śrubki z przodu?I może ktoś wie ile to ma na wyjściu w standardzie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności