Skocz do zawartości

Vectra C seryjne radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam

mam Astre H i chcialbym zamontowac w niej radyjko z wysuwanym ekranem

czy jest mozliwosc wyjecia orginalnego radia i zamiany na inne oraz montujac zaslepke?

czy nie bedzie to powodowalo problemow?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość analyzer64

emeska5, można tak zrobić ale w ten sposób stracisz możliwość wglądu do ustawień choćby godziny i daty, nie mówiąc już o BC. Z tego co wiem to można to zrobić Techem2, żeby móc wchodzić w BC i ustawienia za pomocą przycisków na kierownicy.

 

Możesz też rozejrzeć się za takimi odtwarzaczami jak: Zenec ZE-NC5010 dedykowane do Opla, chociaż też pozbawiony przycisków Settings i BC, albo Pioneer AVIC-F900BT, który z tego co wiem montowany też był w Corsach D C'mon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam Serdecznie. :D

Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczen Vectra C 150KM 2004r :D jest w niej zamontowane radio CD 70 NAVI (wszystko działa) ale po włożeniu płyt z nawigacją wszystko chodzi (mówi, wyświetla strzałki, itd ) tylko nie pokazuje graficznie mapy. :) CO TO MOŻE BYĆ :D :D

może jakiś kabel się wyczepił na karcie RADIO PLASS jest model i nr seryjny radia i NIE MA kodu PIN, a czy jak wyjmę radio żeby sprawdzić kable to po ponownym włożeniu będzie wszystko działać bo nikt nie jest mi konkretnie powiedzieć czy mam jechać do ASO po PIN??? PROSZĘ o Pomoc z góry dziękuje:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

Mam radio CDR 2005 VDO. Chodzi mi o to jak programować stacje, o co chodzi z funkcjami RDS, TP i EON, jak to wszystko ustawiać?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :beer:

 

P.S. Czy jest może gdzieś dostępna instrukcja do tego radia po polsku? Wszystkie jakie znalazłem były po angielsku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam chciałbym wymienić w swojej VC z 2004r radio seryjne CD30 na CD 50PHONE ale jest problem po wyjęciu seryjnego radia i podłączeniu CD 50PHONE radio się nie uruchamia kiedy wkładam płytę do radia próbuje je czytać, nie ma żadnego sygnału na wyświetlaczu i nic nie słychać w głośnikach. Co może być przyczyną tego że radio nie chce odtwarzać płyt ani nie chce się uruchomić radio. Czy jest to oznaka uszkodzonego radia czy trzeba je teraz zalogować za pomocą TECH2 w servisie ASO? Proszę o pomoc w uruchomieniu radia Blaupunkt CD 50PHONE w moim Oplu VC.

Pozdrawiam :COOL:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość lukasz88swc

Witam posiadam w mojej VC radio CDR 2005 Siemens VDO to jest chyba najzwyklejsze radio jakie opel montowal chce wymienic na inne fabryczne radio opla ktore polecicie? i czy poza tym ze jest wyjscie na wzmaka i odtwarza mp3 to sa inne istotne roznice pomiedzy moim radiem a innym ktore wloze? np z mp3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsze mają już trochę inne okablowanie i wtyczki. Jak już chcesz zmieniać to chyba lepiej odżałować trochę kasy i kupić jakieś markowe.

Lub nawet pokusić się o takie z nawigacją lub DVD albo z jednym i drugim ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz88swc

Nowsze mają już trochę inne okablowanie i wtyczki. Jak już chcesz zmieniać to chyba lepiej odżałować trochę kasy i kupić jakieś markowe.

Lub nawet pokusić się o takie z nawigacją lub DVD albo z jednym i drugim ;)

czyli jednym slowem te seryjne radia opla sa guzik warte?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności