Skocz do zawartości

- - - - -

witam wszystkich miłosników marki opel calibra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 26 grudzień 2008 - 10:06

jest mi bardzo miło ze moge byc w waszej grupie i na początek mam do was kilka pytań jak mogę jesli to możliwe dodac fotke swojego auta do mojego profilu? i jak moge zmienic dane w profilu np.wiek jakie mam auto itd... wiem ze moze to dla was smieszne ale nie wiem jak to mam zrobic mam 38 lat miałem juz w zycie kilkanaście samochodów bo to moja pasja opel calibra jest specyficznym autem i bardzo ładnym i zarazem eleganckim mam go krótko ale juz na starość fajnie jest pomykac takim autkiem jeszcze kiedys dokupie tylko terenówke i mozna juz myslec o emerytuze :wink: zona ma tez auto ale inna marke pozdrawiam wszystkich i mysle że bedę z wami miło i sympatycznie no i oczywiscie pogłębie swoja wiedze o tym samochodzikmu tomasz

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 26 grudzień 2008 - 10:14

http://forum.opel24....pic.php?t=25686 tu dowiesz się jak wstawiać fotki,swoje dane możesz pozmieniać klikając ''profil'' i tam wypełnisz ankietę

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 26 grudzień 2008 - 10:53

dziekuje bardzo ale raczej chyba juz nie moge nic zmienic w swoim profilu po kliknieciu na mój prfil nie pokazały sie juz wolne pola do wypełnienia szkoda ale mimo to dziekuje ci bardzo za pomoc

[ Dodano: Pią Gru 26, 2008 10:59 ]
przepraszam ale cos udałóo mi sie uruchomic i chyba nawet zmienic w profilu to super i oczywiscie jeszcze raz dzieki

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 OFFLINE   holcu

holcu
  • Administrator
  • 1164 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Model:Opel Astra II
  • Silnik:1.6 16V 103KM

Napisano 26 grudzień 2008 - 11:55

Na dniach zostanie uruchomiona galeria zdjęć naszych użytkowników z fotkami. Więc każdy z użytkowników będzie mógł tam pokazać swoje autko, skomentować ocenić itp. Musisz wejść w zakładkę profil - pole avatar się nazywa
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#5 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 26 grudzień 2008 - 13:48

bardzo dziekuje i napewno skorzystam z tej funkcji i z największą przyjemnościa obejżę auto kolegów i kolezanek no i oczywiscie dodam swoje fotki

[ Dodano: Pią Gru 26, 2008 13:50 ]
bardzo dziekuje i napewno skorzystam z tej funkcji i z największą przyjemnościa obejżę auta kolegów i kolezanek no i oczywiscie dodam swoje fotki swojego autka

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#6 OFFLINE   holcu

holcu
  • Administrator
  • 1164 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Model:Opel Astra II
  • Silnik:1.6 16V 103KM

Napisano 26 grudzień 2008 - 14:05

Prace już trwają, także jeszcze troszkę to potrwa, myślę że kwestia parunastu dni, póki co zapraszam na http://opel24.com - tutaj też toczone są równolegle prace aczkolwiek rok 2009 będzie rokiem dla Opel24 wdrażaniu nowych funkcji dla naszych użytkowników. Pozdrawiam, życząc udanej końcówki Świąt Holcu
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#7 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 26 grudzień 2008 - 14:09

równiez dziekuje za Życzenia i Pozdrawiam Serdecznie skorzystam ze stronki Jestem Brdazo zadowolony że podjąłem odpowiednia dezyzje o wstąpieniu do waszego portalu OPEL 24 super sprawa i dużo ciekawych spraw naprawde bedę polecał innym znajomym oczywiscie kto ma opelka http://localhost/ope...tyle_emoticons/default/smile.gif

Uruchom; JavaScript!
Odśwież