Skocz do zawartości

Filtr nawiewu kabiny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 30 grudzień 2008 - 14:13

Witam
Nie moge znalezc filtru nawiewy kabiny w Oplu Agila szukalem na forum , znalazlem ale nie do Agili
Prosze o namiar :shock:

Pozdrawiam
Jasiu

Poprawiłem temat, na przyszłość nie pisz z włączonym Caps Lock'iem // GrzECHO

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   misci

misci
  • Forumowicz
  • 268 postów
  • Model:Opel Agila
  • Silnik:Z12XE
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 30 grudzień 2008 - 19:14

Filtr kabinowy znajdziesz pod deską rozdzielczą centralnie lecz nieco po stronie pasażera. Jest to chyba najniższy punkt układu wentylacyjnego. Pokrywa to taki prostokąt o wymiarach ok. 200x30mm. Z tyłu i z przodu na krótszym boku są zatrzaski w kształcie litery T. O ile ten z tyłu łatwo odpiąć to z przodu jest problem bo nie ma dobrego dojścia. Trzeba uważać żeby zatrzasku nie złamać.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 OFFLINE   Bogo

Bogo
  • Zasłużony
  • 2535 postów
  • Model:Nie Opel
  • Silnik:1,7

Napisano 03 styczeń 2009 - 13:58

Nie moge znalezc filtru nawiewy kabiny w Oplu Agila

Kolego Jasiu_, pod tym linkiem znajdziesz dokładną instrukcję montażu a także gdzie się znajduje: http://www.mann-humm...tlg_c001_flag=1
Wybierasz markę , model, wersję silnika następnie klikasz na ikonkę filtra a później na MOUNTING INSTRUCTION.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 03 styczeń 2009 - 14:30

Wielkie dzieki za pomoc w prawdzie pierwsza podpowiedz mnie nakierowala tak iz po dluuuuugim czasie wkoncu doszedlem do tego filterka ale gdybym posiadał ten link to bym do niego doszedł w sekunde :roll: Nie kupowałem nowego wymylem w obu czesciach wyciolem duze otwory nasadzilem ponczoche i mosze powiedziec ze takiego mocnego nawiewu nigdy nie mialem .Wielkie dzieki za pomoc Pozdrawiam Jasiu

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#5 OFFLINE   misci

misci
  • Forumowicz
  • 268 postów
  • Model:Opel Agila
  • Silnik:Z12XE
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 04 styczeń 2009 - 15:19

Z filtrem zrobiłem tak samo. Wentylacja teraz jest dużo lepsza. No może filtr pyłu zatrzymywał nie będzie, ale kabina szybciej się nagrzeje.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież