Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Astra H komputer pokładowy - odblokowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#131 OFFLINE   Ksenomorf

Ksenomorf
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Model:Opel Astra III
  • Silnik:1.4 16V Twinport
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 23 wrzesień 2015 - 17:12

Witam

Odblokowałem sobie BC ale w "chińczyku" nie ma potrzebnego mi indexu przez to pokazuje mi głupoty jeśli chodzi o zasięg . Index który potrzebuję to 002 . Sciągnałem sobie opcoma z Adako i tam były brakujące indexy ale po skopiowaniu i podłączeniu do auta gdy kliknę na te indexy to zamiast wyrazów ma jakiś chaos.Udzieli mi ktoś porady co i jak zrobić?

• 0

Użytkownik jest zalogowany Pan Samochodzik

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#132 OFFLINE   Rafał_79

Rafał_79
  • Forumowicz
  • 886 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Białołęka/Chełm
  • Model:Opel Signum
  • Silnik:2.0T 205KM

Napisano 23 wrzesień 2015 - 22:35

Witam

Odblokowałem sobie BC ale w "chińczyku" nie ma potrzebnego mi indexu przez to pokazuje mi głupoty jeśli chodzi o zasięg . Index który potrzebuję to 002 . Sciągnałem sobie opcoma z Adako i tam były brakujące indexy ale po skopiowaniu i podłączeniu do auta gdy kliknę na te indexy to zamiast wyrazów ma jakiś chaos.Udzieli mi ktoś porady co i jak zrobić?

Wykasuj z systemu komputera wszystkie pliki op-coma łącznie z odinstalowaniem sterowników. Dodatkowo wykasuj cały program op-com ten, w którym wprowadziłeś te zmiany.

Zresetuj kompa i zainstaluj wszystko od nowa z op-comem china clon tylko takim "czystym" bez modyfikacji.

Możliwe że ten zabieg pomoże ale gwarancji nie ma, miałem tak kiedyś u siebie i pomogło dopiero postawienie od nowa systemu ale na szczęście przez Acronisa.

Na przyszłość nie mieszaj oprogramowania op-com china z oryginalnym oprogramowaniem Adaco.

Jak brakuje indeksu to albo można spróbować przekopiować z katalogu vectry c, albo zaprogramować łącząc się przez VC. Można jeszcze pobrać z neta op-com china DE tam jest więcej indeksów.

• 0

#133 OFFLINE   drahe

drahe
  • Forumowicz
  • 739 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Silnik:1.8 16V 125HP

Napisano 24 wrzesień 2015 - 08:33

Nie kombinuj z indexami z Vectry bo nic to nie da.Są niekompatybilne.

Op-com nie do końca obsługuje 3-liniowy wyświetlacz.

Możesz do mnie podjechać na techa bo widzę że z Gliwic jesteś :D

• 0

#134 OFFLINE   ajgor

ajgor
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Silnik:1.6 16V
  • Nadwozie:Kombi

Napisano 24 grudzień 2015 - 16:14

Cześć,

potrzebuje odblokować BC w swojej Astrze 2008 r. Model radia 30. Poznań i okolice, Zielona góra i okolice. Ktoś coś może polecić ?
  • 0