Skocz do zawartości

Koniec wsparcia technicznego


Gość Natan

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Koledzy świat się zmienia i idzie do przodu

 

Zgadza sie ale nowe nie zawsze oznacza kroku w przód.

Zachwycali sie kiedyś Vistą a krótko potem pluli na ten system zachwalając XP'ka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam Win8, pierwszy dzień nie wiedziałem co gdzie jest. Obecnie nie mam zamiaru zmieniać na inny. Jestem z niego bardzo zadowolony :)

 

Wysłane z taptalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie działam na W7, a do jednego z programów którego nie mogłem uruchomić bo system "za młody", doinstalowałem maszyn wirtualną a na niej XP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a co do korporacji sa firmy które owszem kupuja nowe kompy i kasują 7-mkę i nadal instalują xp jako stabilniejszą opcję.

W teorii stabilniejsza opcję w7 w obecnym stanie jest bardzo stabilny (czego nie można powiedzieć o w8).

wxp będzie jeszcze długo żył z powodu przyzwyczajeń userów-na tym bardzo traci w8 zrywa z przyzwyczajeniami które były kodowane w głowach większości społeczeństwa od dnia pojawienia się w95. Zresztą nikt nie karze ludziom przesiadać się na w7 czy 8. W xp będzie jeszcze długo żył swoim życiem, a komu nie odpowiadają "nowe" windowsy(lub nie ma na nie kasy a chce mieć wsparcie) może wybrać sobie coś z pośród ogromnej ilości systemów linuxa i jeszcze większej ilości środowisk graficznych ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nikt nie karze ludziom przesiadać się na w7 czy 8.

Nie chcą nas zmuszać do zmiany,raczej jest to delikatna presja,aby przechodzić na nowsze systemy.

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Koniec-wsparcia-Windowsa-XP-coraz-blizej,wid,16225806,wiadomosc.html?ticaid=111c6c

Edytowane przez romantyr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Jak w temacie koniec wsparcia XP zakończył się na początku kwietnia.Przed chwilą chciałem wyłączyć komputer i patrzę a na pasku żółta tarcza-aktualizacje są gotowe do zainstalowania.Patrzyłem na stronie Microsoftu ale tam żadnej wzmianki o aktualizacji po 8 kwietnia nie ma.Ktoś ma podobną sytuację może?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renesis

W teorii stabilniejsza opcję w7 w obecnym stanie jest bardzo stabilny (czego nie można powiedzieć o w8).

wxp będzie jeszcze długo żył z powodu przyzwyczajeń userów-na tym bardzo traci w8 zrywa z przyzwyczajeniami które były kodowane w głowach większości społeczeństwa od dnia pojawienia się w95. Zresztą nikt nie karze ludziom przesiadać się na w7 czy 8. W xp będzie jeszcze długo żył swoim życiem, a komu nie odpowiadają "nowe" windowsy(lub nie ma na nie kasy a chce mieć wsparcie) może wybrać sobie coś z pośród ogromnej ilości systemów linuxa i jeszcze większej ilości środowisk graficznych ;)

 

Zgadzam się kolegą. Pamiętam jak wchodził w7. Ja ciągle miałem XP i nie chciałem z niego przejść na coś lepszego. nie bo po co, bo sprawdzone itp. itd. Jednak w7 jest chybanajlepszą obecnie opcją. W pracy mam w8 i jestem bardziej zadowolony z w7. Nie mogę się do tej 8 przekonać. Nie wiem sam do końca czemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności