Skocz do zawartości

Czy to wtryski?


Gość elcia2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elcia2007

Właśnie nie. Na luzie chodzi pięknie równo.

Nawet mechanik go gazowal i nasłuchiwał z każdej strony, mówi że on tu nic nie słyszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość elcia2007

Tez mi to przyszło do głowy. Skrzynia chodzi dobrze, nie mam sie do czego przyczepić. A dwumasa nie wiem, może i tak. Lecz gdyby to była dwumasa to auto by nie zgrzytało cały czas? A to jest tak jak pisałam trwa chwilę 10 sekund i jest spokój.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła w górę najlepiej na kanale mechanik pod spód 1,2 i niech posłucha gdzie to . Co to za mechanik co jak na postoju nic nie usłyszał to nie wsiadł i nie pojeździł ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek 711 na TY znalazłem jak chodzić może uszkodzona dwumasa ale VC nie wiem czy taki dźwięk też by występował w Mery A ? Czy mógłbyś zerknąć czy jeżeli w Mery była by uszkodzona to właśnie tak by to było słychać? i miała by właśnie taki dźwięk? Chodzi mi o ten charakterystyczny dźwięk

 

.https://www.youtube.com/watch?v=spHu6_TS5vs lub https://www.youtube.com/watch?v=0q2zM2x8lEA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcia2007

No właśnie też byłam zdziwiona że nie chciał się przejechać. Rozmawiałam z nim o wtryskach więc może dwumasa mu nie przyszła do głowy, a ja nie poprosiłam żeby się przejechał. Do mojego mechanika mam na środę, dziś zajechalam do pierwszego warsztatu w celu odczytanie błędów.

Leszku, nie ma u mnie takich strasznych stuków co tu na filmie. Jest to takie dziwne jakby trzeszczące plastiki przez około 10 sekund. Bardziej jednak od tego dźwięku martwi mnie delikatne szarpanie na 1 które trwa też chwileczkę.

Najlepsze jest to że byłam na 100 procent pewna że w tych silnikach isuzu nie ma dwumasy tak mi powiedział kiedyś pewien mechanik więc się cieszyłam. Niestety długo się nie nacieszylam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszliśmy wszyscy do tego miejsca że niestety ale teraz autkiem musi się przejechać ktoś kumaty mający doświadczenie i wyczuje te lekkie i chwilowe szarpanie jak to koleżanka mówi. I będzie mógł powiedzieć gdzie tkwi przyczyna. Ciężko jest co kolwiek doradzić obecnie na odległość nie mając możliwości osobistej przejażdżki autkiem koleżanki.

Edytowane przez Leszek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcia2007

Jak tylko będę coś wiedziała to napiszę. Nawet jak okaże się że to dwumasa to nie taki diabeł straszny jak go malują. Nowe koło dwumasowe kosztuje 1200 zł a regeneracja 600. I tak lepsze to niż wtryski;) na upatrego można jeździć, gdyż szarpanie jest sekundowe. Lecz czy auto gorzej się nie popsuje. Jutro zawioze tylko synka do szkoły i odstawie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności