Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nowe lampy corsa c

lampy soczewkowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   biniu75

biniu75
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Model:Opel Corsa C
  • Silnik:1.2 16V
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 09 listopad 2017 - 19:35

Witam wszystkich. Zakupiłem właśnie dzisiaj nowe lampy soczewkowe i mam pytanie dotyczące regulacji, mianowicie czy po przełożeniu silniczków ze starych lamp będzie możliwa całkowita ich regulacja do wymaganego poziomu, czy też trzeba najpierw ustawić (jakoś na sucho bez silniczków) i później zamontować dopiero silniczki. Pozdrawiam.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

forumowy analfabeta

• Forumowicz
  • 524 postów
  • Inna marka:nie
  • Silnik:1.8 125km
  • Nadwozie:checzbek
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 09 listopad 2017 - 20:32

najpierw wkładasz silniczki potem ustawiasz bo jak nie włozysz silniczków to nic nie ustawisz bo klosze beda luzno latać,przed regulacjo po montarzu silniczków wyjmi sprężynki które tam sa wkładane na czas transportu,ja w jednej lampie nie wyjołem i pojechałem na skp i jak pan ustawiał to prawie uszkodziła się regulacja wyskoczyła mi sruba od regulacji i musiałem jeszcze raz wyjmowac by ten gwint włozyc 

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 OFFLINE   biniu75

biniu75
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Silnik:1.2 16V
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 10 listopad 2017 - 18:19

Dzięki. Ja zauważyłem, że są spięte opaskami na czas transportu.

Witam. Lampy założone, faktycznie najpierw wszystko trzeba do kupy skręcić żeby później ustawić na przyrządzie kierunek wiązki. Nawet było słychać jak silniczki reagują jak diagnosta przestawiał lampy w poziomie. Reflektory firmy TYC powiem Wam , że nawet nawet jeśli chodzi o wykonanie duży + jakość światła w dzień już widać ogromną różnicę, zobaczymy jak będzie w ruchu po ciemku. Niestety widać lekką mgiełkę na prawym, myślę że w końcu odparuje bo jednak akurat przy niej dość długo grzebałem podczas mżawki, więc łudzę się , że to jest przyczyną. Jeśli jednak to wina szczelności to postaram się sam jakoś uszczelnić. Pozdrawiam.

Aha za lampy dałem 200 pln bez złotówki za sztukę. Temat myślę , że do zamknięcia.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież