Skocz do zawartości

Nowe lampy corsa c


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zakupiłem właśnie dzisiaj nowe lampy soczewkowe i mam pytanie dotyczące regulacji, mianowicie czy po przełożeniu silniczków ze starych lamp będzie możliwa całkowita ich regulacja do wymaganego poziomu, czy też trzeba najpierw ustawić (jakoś na sucho bez silniczków) i później zamontować dopiero silniczki. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

najpierw wkładasz silniczki potem ustawiasz bo jak nie włozysz silniczków to nic nie ustawisz bo klosze beda luzno latać,przed regulacjo po montarzu silniczków wyjmi sprężynki które tam sa wkładane na czas transportu,ja w jednej lampie nie wyjołem i pojechałem na skp i jak pan ustawiał to prawie uszkodziła się regulacja wyskoczyła mi sruba od regulacji i musiałem jeszcze raz wyjmowac by ten gwint włozyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja zauważyłem, że są spięte opaskami na czas transportu.


Witam. Lampy założone, faktycznie najpierw wszystko trzeba do kupy skręcić żeby później ustawić na przyrządzie kierunek wiązki. Nawet było słychać jak silniczki reagują jak diagnosta przestawiał lampy w poziomie. Reflektory firmy TYC powiem Wam , że nawet nawet jeśli chodzi o wykonanie duży + jakość światła w dzień już widać ogromną różnicę, zobaczymy jak będzie w ruchu po ciemku. Niestety widać lekką mgiełkę na prawym, myślę że w końcu odparuje bo jednak akurat przy niej dość długo grzebałem podczas mżawki, więc łudzę się , że to jest przyczyną. Jeśli jednak to wina szczelności to postaram się sam jakoś uszczelnić. Pozdrawiam.

Aha za lampy dałem 200 pln bez złotówki za sztukę. Temat myślę , że do zamknięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam po zamontowaniu reflektorów soczewkowych prawie wszystko zadziałało,nie działają kierunkowskazy a awaryjne działa i inne swiatła po zmianie na stare lampy działa wszystko moze kto doradzi jak rozwiązac problem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

zobacz ile wystają piny w lampach nowych a ile w starych u mnie musiałem sciąć 2mm gniazdo w lampie do którego wkładasz wtyczke od auta by kostka głębiej wlazła wtedy tesz musiałem pozbyc sie zabezpieczenia bo 2 piny były krótsze od innych i tylko tak mogłem to naprawic bo krótkie raz swieciło raz nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności