Skocz do zawartości

Uszcelka pod miska oejowa


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzesiek815

ja z uszczelki sie wyleczylem kup sobie uszczelke jako paste w tubce do uszczelniania silników skrzyni biegów itp nie ma nic lepszego taki czarny kolor

Uszczelke trzeba wiedzieć z jaka siłą dokręcić by nie wypłyneła a tak to dokręcasz z wyczuciem i za 2 godziny lejesz olej i nie ma prawa sie lać

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewciadan

ja z uszczelki sie wyleczylem kup sobie uszczelke jako paste w tubce do uszczelniania silników skrzyni biegów itp nie ma nic lepszego taki czarny kolor

Uszczelke trzeba wiedzieć z jaka siłą dokręcić by nie wypłyneła a tak to dokręcasz z wyczuciem i za 2 godziny lejesz olej i nie ma prawa sie lać

Pozdrawiam

Jakaś nazwa tej pasty???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

mam pytanie, podczas ostatnich dwoch wymian oleju, za kazdym razem wymienialem takze uszczelke pod miska(astra f, x16sz), i dalej ona cienkie. w czym moze byc problem?? kupowane uszczelki sa lipne?? czy moze dac jakis silikon?? macie jakies sposoby na skuteczna wymiane uszczelki zeby juz nieciekla??chcem ja wymienic jeszcze raz ale bedzie pewnie taki sam skutek. Dodam ze uszczelka za kazdy razem cieknie z przodu(patrzac od strony chlodnicy) i przy kole zamachowym, za kazdym razem jest wyciek w tych samych miejscach, natomiast z drugiej strony wszystko jest ok, a dokrecam ja w miare delikatnie, z czuciem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

pablos235, czy jesteś pewien że z uszczelki leci ;)

pęd wiatru rozbryzga olej i nie wiadomo z kąt cieknie

umyj dokładnie benz. ekstrakcyjną odpal niech chwilę pochodzi na wolnych obrotach i sprawdzaj będziesz wiedział na pewno jeszcze sprawdź między silnikiem a skrzynią bo może sączyć się po kole zamachowym jak zgasisz silnik będziesz widział

a do uszczelki pod miskę kup klej silikonowy do uszczelek jak powiesz w sklepie to będą wiedzieć o co chodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość andrzej_m55

należy odkręcić rurę

teraz mi się przypomniało możesz mieć taką wkładkę i ona ci nie pozwala zdjąć miski

jeśli jest uszczelka gumowa to spróbuj ją oddzielić od miski bo w niej jest ta wkładka

a jeśli widać między blokiem a miską 2 uszczelki to właśnie między nimi jest ta wkładka

lecz na sto procent nie wiem czy u ciebie ona jest bo ja swoją wywaliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności