Skocz do zawartości

Gniazdo zapalniczki - Corsa B


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Przy zakupie mojej Corsy nie posiadała ona ani popielniczki ani gniazda zapalniczki.

Problem polega na tym gdzie je podłączyć dokładnie.

Myslę że do wtyku który pozostał wolny (tam gdzie podłączone jest radio).

Niezaleznie od tego czy mam racje czy nie piszcie.

Dzięx

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to w Corsie mojej matuli. Popielniczka była, brakowało gniazda zapalniczki. Nie trzeba nic wiercić, wystarczy wyciągnąć zasklepkę i zaopatrzyć sie w oplowskie gniazdo zapalniczki. Instalacja el. jest już przygotowana, wystarczy podłączyć i wszystko hula. Nawet wtyk do podświetlenia jest, ale tego już nie dorabiałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. U siebie w aucie mam w miejscu gdzie powinno znajdować się gniazdo zapalniczki jedynie plastikową zaślepkę... Pod nią są wyczuwalne jakieś przewody - zapewne od zapalniczki... Pytanie takie: Gdzie mogę dostać jedynie samo gniazdo ? Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój post dokładnie :D

 

np. to będzie pasować:

- http://www.allegro.pl/item541542678_zapalniczka_opel_corsa_c_1_2_2001_roku.html

- http://www.allegro.pl/item526697935_opel_tigra_1_6b_zapalniczka_z_popielniczka.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam. Ja u siebie niestety nie mialem przewodow pod zaslepka. Ale poradzilem sobie - pociagnalem od radia i wszytsko hula jak nalezy :-) Koledzy radzili zeby od stacyjki, ale jestem zbyt leniwy zeby az tyle sie z tym bawic :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Witam, mam podobny problem, jest popielniczka i otwór montażowy na gniazdo, ale nie ma przewodów do podpięcia. Gniazdo zakupilem, nie mam się kogo poradzić, a sam nie chciał bym narobić szkody w samochodzie, stad moja prośba o pomoc, do których pinów się wpiąć pod radio ? Mam CAR 300. Zapalniczka będzie głównie pod telefon i gps.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

sorry za odgrzewanie kotleta,

ale wszystkie obrazki i linki z tego tematu już nie działają więc chciałbym się poradzić

 

gdzie mogę się wpiąć z kabelkami od zapalniczki - nie jest oem, dokupiona przez poprzedniego właściciela, zamontowana ale nie podłączona,

wisi z niej kabelek, więc chciałbym coś z tym zrobić żeby była sprawna no i jakoś bezpiecznie podłączona.

Czy ktoś wie pod jaki kabel/bezpiecznik jest podłączona zapalniczka fabrycznie ?

 

EDIT:

Ok doczytałem, ze mimo wszystko, gdzieś tam powinna być oryginalna wiązka podciągnięta, dziś dokładnie rozkręcę i poszukam, a tymczasem wszelkie sugestie i uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności