Skocz do zawartości
Gość Anonymous

meriva a tempomat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam

mam pytanei do tych co beda dosc oblatani w temaci e bo mam silnik 1.8 16v i tak pedłą gazu jest elektroniczny i przepustnica również a wiec wieksza szansa na zalozenie tempomatu tylko mam pytanie czy do mentki z tempomatem idzie wiecej kabelków niż 4.

Bo posiadam tylko 4 i jestem ciekaw czy wystarczy a zwłaszcza mnie to interesuje bardzo gdyz czeka mnie wymiana manetki . wiem i pamietam jedynie z astry G ze orucz tych własnie 4 kabelków jest dodatkowa kosteczka .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

czy do mentki z tempomatem idzie wiecej kabelków niż 4.

.

chodzi ci o ilosc kabelkow w dzwigni do zmiany kierunkowskazow?? czy ilosc dochodzacych do tej dzwigni??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

chodzi mi czy do przelacznika kierunkowskazów z tempomatem w merivie idzie jedna wtyczna z 4 kabelkami czy wiecej,

bo u siebie posiadam jedna wtyczke z 4 kabelkami i jestem ciekaw czy jak podepne przelacznik z tempomatem czy zadziała czy musi byc dodatkowa kostka lub wiecej kabelków by działaało??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

jedna kostka do ktorej dochodza 4 kabelki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

no to własnie taka zamówiłem , zobaczymy czy bedzie działac , dzieki hej

[ Dodano: Pią Maj 30, 2008 20:59 ]

i doszłła mi paczka z przelacznikiem do tempomatu i chyba wychodzi na to ze nei mam instalacji do tempomatu, mimo ze mam elektroniczny pedał gazu i przepustnice. A moze sie myle i potrzebny jest jakis dodatkowy przekaznik lub trzeba wlaczyc ta funkcje przez kompa moze ktos sie orientuje :cry:?:P??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Kolego funkcję tempomatu włącza się poprzez odpowiedni interfejs np. OP-COM w komputerze samochodu, ostatnio włączyłem koledze w Zafirze B.

Mógłbyś podzielić się wiadomością - ile zapłaciłeś za taki przełącznik z funkcją tempomatu??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego funkcję tempomatu włącza się poprzez odpowiedni interfejs np. OP-COM w komputerze samochodu

, ostatnio włączyłem koledze w Zafirze B.

Masz oprogramowanie OP-COM ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

tak kolego, mam Op-Coma i póki co jestem z niego zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Od 2ch tygodni posiadam Merivke 2007r. 1.4 16v, niestety bez tempomatu. Jest możliwość dołożenia tempomatu samemu? Jakie to koszty i co mniej więcej bym musiał dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Witam.

Sprawdź czy posiadasz czujnik przy pedale sprzęgła i instalację od niego podłączoną do sterownika w złączu stykowym na lewym słupku - strona kierowcy. Jeżeli tego nie masz to prawdopodobnie nie znajdziesz chętnych do wykonania podłączenia tempomatu w twojej Merivie. :wesoly:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi