Skocz do zawartości
Gość Anonymous

meriva a tempomat

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze czy to zrobiłeś :

1. Silnik - programowanie - konfiguracja wariantów programu - tempomat na występuję zmienić i kliknąć koduj

2. Moduł sterujący nadwozia - programowanie - konfiguracja wariantów programu - znaleźć opcję tempomat zmienić na występuję i kliknąć programuj

???

Jeśli powyższe zmiany zostały zapisane i nie występują błędy typu "zbyt wysoka wartość napięcia tempomatu" to znaczy, że instalacja jest prawidłowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten podgląd to jest chyba druga opcja od góry, po prawo, po wejściu do modułu silnika, nie pamiętam jak się nazywa ale tam, gdzie jest podgląd wszystkich innych parametrów silnika na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten podgląd to jest chyba druga opcja od góry, po prawo, po wejściu do modułu silnika, nie pamiętam jak się nazywa ale tam, gdzie jest podgląd wszystkich innych parametrów silnika na bieżąco.

Sprawdzałem dzisiaj błędy i brak jakichkolwiek... Programowałem nawet od kumpla Opem i nadal nic... Może coś trzeba zmienić w indeksie kodów??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprawdzałeś te bloki pomiarowe czy są opcje do podglądu manetki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprawdzałeś te bloki pomiarowe czy są opcje do podglądu manetki?

No to akurat to nie, czyli jutro wezmę i sprawdzę. A ten blok to pewnie w BCM, czy mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 100% nie powiem, bo nie pamiętam ale wydaje mi się, że w module silnika. A jeśli nie tam to pewnie w BCM. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazlem , ale caly czas pokazuje nieaktywny, nic sie nie dzieje po nacisnieciu... chyba sie poddam... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkopie. Czy komus udalo sie dołożyć tempomat do benzyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi