Skocz do zawartości

Co sądzicie oooo!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Siemka

 

Chciałbym się was poradzić w takiej sprawie

2 dni temu wystawiłem ogłoszenie na takiej pobocznej stronce że sprzedam swoją asterke. wystawiłem 6400. od razu odezwał się koleś który jest bardzo na nią napalony. dogadałem się że sprzedam za 6300 bez sprzętu muzycznego i bez kompletu opon. Opłaca się ??

 

A to jest moje ogłoszenie które wystawiłem (opis samochodu )

Opla Astre 2.0 Gsi , 120 koni!!! Stan auta Bardzo Dobry!!! Rocznik 1992, przebieg 170tys.

 

Autko nie wymaga wkładu finansowego,garażowane ,sprowadzone 3 lata temu jestem drugim właścicielem w kraju(niepalącym),3 letnia instalacja gazowa.

 

Wyposażenie : ABS,wspomaganie kierownicy,centralny zamek,elektryczne szyby, auto alarm, komputer pokładowy, el.regulacja świateł, fabryczny wydech RMUSA(atest),sportowa kierownica MOMO wraz z atestem, radio jvc,zmieniarka 12 cd jvc, tuba basowa, 2 wzmacniacze, kilka głośników wysoko i nisko tonowych, komplet opon zimowych wraz z felgami , autko obecnie stoi na 16 calowych alufelgach brabusa,nisko profilowych oponach toyo(205/50/16)

auto posiada białe tarcze zegarów o niebieskim podświetleniu, nakładki na pedały ,roczny akumulator , nowe koło zapasowe

 

 

 

dodałem wyjaśnienie o co "kaman" następnym razem opisz dokładniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no ale co na to ten gosciu... bierze nie bierze, powiedzial ze sie oplaca nie oplaca...

temat postu jakos malo zwiazany z jego trescia... ogloszenia sprzedazy w innym dziale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za 2 godziny przyjedzie z zamiarem kupna. chodzi o to czy opłaca mi się sprzedać za tą cene.

robert19866, Zamiast czekać na wypowiedzi ! Klikasz w rocznik - model widzisz ile jest takich w jakim stanie itp. Kalkulujesz co dodać lub wymontować i po kłopocie !! .prawda :):) nie słuchaj teściowej bo nigdy nie zmienisz na coś lepszego . No może teściową jak dobrze trafisz :wink: .Akurat ja dobrze trafiłem z teściową :) to nie za bardzo z samochodem :wesoly::wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat może i nie aktualny, może to się komuś nie spodoba ale najpierw trzeba się rozejrzeć i ustalić cenę jaką chcemy uzyskać, a nie zastanawiać się czy jest ona wystarczająca jak znalazł się potencjalny chętny z którym ustaliliśmy cenę. Skoro podałeś cenę i ktoś przyjedzie, to co najwyżej cenę można troszkę zmniejszyć a nie zwiększyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za 2 godziny przyjedzie z zamiarem kupna. chodzi o to czy opłaca mi się sprzedać za tą cene.

ja bym sprzedal za 6310 :lol: a temat wrzucil bym na forum jasnowidzow motoryzacyjnych ,mysle ze oni pomoga z dokladnoscia co do 1zl okreslic wartosc auta z Twojego opisu.pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krist-off

No właśnie za 2 godziny przyjedzie z zamiarem kupna. chodzi o to czy opłaca mi się sprzedać za tą cene.

I co poszło auto do żyda :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No włąsnie poszło za 6300 i sprzęt został dla mnie jestem zadowolony bo chyba więcej za niego bym nie dostał .

 

ze wnątyrz autko tak wyglądało silnik był zajebisty żadnych problemów a wewnątrz tapicerka wszyściutko na 5 .

 

tylko teraz nie wiem ile ten sprzet co został mi jest warty raczej jest żadko spotykany. może wy wiecie ...

 

to tak zostyała mi cała deska tylnia z głośniczkami(8szt) ravemaster vxt i takie małe (chyba) wznacnicze mają jakieś 20cm.

 

tuba ravemaster 600W

 

wzmacniacz ROC1 signet

 

wzmacniacz Drive Series crunch v200

 

[ Dodano: Nie Cze 01, 2008 22:56 ]

http://pl.youtube.com/watch?v=c2QQhBg4lPA

 

 

link z filmikiem o astrze

 

[ Dodano: Nie Cze 01, 2008 23:14 ]

http://pl.youtube.com/watch?v=G-eqFHooi_o

 

[ Dodano: Pon Cze 02, 2008 10:38 ]

:lol:??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności