Skocz do zawartości

Akcelerator


Gość michu71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zainstalowac dzisiaj gre i wyskoczyl mi napis ze moja kartagraficzna nie ma akceleratora 3d a mam karte Winfast PX8600 GT(nvidia)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica
michu71, pewnie chodzi o to ze ta gra nie obsluguje twojej karty graficznej :) mialem taki przypadek z Doom 3, zreszta kiedys w sklepie przeczytalem sobie wymagania i bylo nie oblsuguje Radeon 9550 ... (bo taka mam) a co dziwniejsze 9500 obsluguje choc teoretycznie jest gorsza ??? pranoja :) ogolnie mowiac jesli gra ma akceleracje to z tego co mi wiadomo nie da sie jej obejsc http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/kwasny.gif chyba ze wymiana w tym przypadku karty graficznej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest specyfikacja mojego nowego kompa

-plyta główna- Gigabyte GA-P35-DS3L,P35+ICH9,DualDDR2-1066,Sata2,GBLAN ,ATX

-Pamięc- A-Data 1024MB DDR2 667Mhz DDR Non-ECC DIMM 2 sztuki

-procesor- Intel Core 2 Q6600 QuadCore,2.4GHZ,1066FSB,8MbCache,Lga775,65nm,Box,bez IPI

-karta grafiki- Asus EN8600GT GeForce 8600GT 256MB DDR3,HDTV/DualDVI,Pci-e,Box

-system -Microsoft OEM Windows XP Home Edition Polish SP2B,1pk

-dysk -WD Caviar SE,2500AAJS,250GB,Serial ATA/300,7200RPM,8MB cache

-nagrywarka -LG SuperMulti DvD+/-R 18x,DVD+/-R DL 10x DVD+/-RW 8X Light Scrible.

A gra to partrician 3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrician 3

 

WYMAGANIA DLA WINDOWSŽ 98/2000/XP:

PROCESOR: PentiumŽ II 233 MHz (zal. PentiumŽ III 450 MHz)

• RAM: 64 MB

• NAPĘD OPTYCZNY: CD-ROM 4x

• GRAFIKA: 4 MB karta graficzna zgodna z DirectX™

• dźwięk: 16-bitowa karta zgodna z SoundBlaster™ i z DirectX™

• HDD: 660 MB

• GRA WIELOOSOBOWA: Sieć lokalna (LAN) lub połączenie szerokopasmowe

• GRA MOŻE NIE OBSŁUGIWAĆ ZINTEGROWANYCH KART GRAFICZNYCH WLICZAJĄC W TO ROZWIĄZANIA STOSOWANE W LAPTOPACH.

 

PS> Teraz żonglerka sterownikami i powinno latać ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw zajefajny - ciekawe na ile dało by się procka podkręcić...

 

W przyszłości bym grafę zmienił na coś mocniejszego. Reszta parametrów wypas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja grafa ma akcelerator i to nie byle jaki. Odsługuje on DirectX 10, którego notabene jeszcze nie ma :] W przyszłości polecał bym wymianę na coś z serii 9xxx :wink:

 

Co do tej gry to jest ona stara i w czasie kiedy panowała na komputerach twórcom nawet przez głowę nie przeszło ze coś takiego powstanie. Generalnie żeby ją uruchomić trzeba by było potestować sterowniki, od tych najstarszych po wersje beta. Nie wiadomo na których z nich gra ożyje i stanie sie grywalna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności