Skocz do zawartości

Lokalizacja złącza diagnostycznego


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Przede wszystkim witam Forumowiczów jestem nowy ale nie nerwowy.

Prawdopodobnie złącze diagnostyczne znajduje się za gałką zmiany biegów, jest tam takie miejsce na drobiazgi. Wyciąga się je i pod spodem jest złącze. Jeszcze dzisiaj rano sprawdzę jak zejdę do garażu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przede wszystkim witam Forumowiczów jestem nowy ale nie nerwowy.

Prawdopodobnie złącze diagnostyczne znajduje się za gałką zmiany biegów, jest tam takie miejsce na drobiazgi. Wyciąga się je i pod spodem jest złącze. Jeszcze dzisiaj rano sprawdzę jak zejdę do garażu.

dokladnie tak jak powiedziales... za dzwignia zmiany biegow w takim zaglebieniu tuz pod dzwignia hamulca recznego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

dokladnie tak jak powiedziales... za dzwignia zmiany biegow w takim zaglebieniu tuz pod dzwignia hamulca recznego...

po prostu sie wyciąga jakąś osłonkę czy trzeba coś odkręcać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak zlacze znajduje sie kolo lewarka pod plastikiem

 

i mam jeszcze jedno pytanie czy ktos wie gdzie mozna kupic taki kabelek by polaczyc sie do laptopa przez program opeltecha2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

i mam jeszcze jedno pytanie czy ktos wie gdzie mozna kupic taki kabelek by polaczyc sie do laptopa przez program opeltecha2

na 100% allegro i ebay

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

po prostu sie wyciąga jakąś osłonkę czy trzeba coś odkręcać?

 

Nic się nie odkręca, to jest taka jak by "mydelniczka"i jej denko jest na wcisk trzeba je delikatnie podwarzyc i po sprawie. Może fotki chcesz jak to się robi? Daj znac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

po prostu sie wyciąga jakąś osłonkę czy trzeba coś odkręcać?

 

Nic się nie odkręca, to jest taka jak by "mydelniczka"i jej denko jest na wcisk trzeba je delikatnie podwarzyc i po sprawie. Może fotki chcesz jak to się robi? Daj znac.

 

bede wdzieczny bo dostep do merivy bede mial we czwartek i chce byc przygotowany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Klapka o której pisali koledzy ma widoczną szczelinę (patrz w części bliższej przodu auta ) na włożenie specjalnego przyrządu Opla, ja to otwieram zagiętym cienkim śrubokrętem, wystarczy mocno pociągnąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności