Skocz do zawartości

Skreca w prawo podczas ruszania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie szukam rady pomocy lub fachowego warsztatu w Warszawie

 

pod czas ruszania i przyspieszania auto skręca w prawo

byłem w 3 warsztatach na 3 diagnostykach i ni hu hu nie wiedzą co to jest help

 

wymienione

wahacze końcówki drążka ustawiona zbieżność opony ok

 

auto ucieka w prawo tylko pod czas przyspieszania

na luzie jedzie jak po szynach pod czas hamowania też co to jest bo już mi ręce opadają ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kolegomoim zdaniem masz cos ze skrzynia nei tak

 

skoro na luzie jest ok

a jak przyspieszasz to jak auto ucieka ci w prawo tzn. ze lewe kolo szybciej sie kreci

z tego co pamietam to reguluje tym mechanizm krolewski w skrzyni - to jemu bym sie przyjrzal

ale czy warto - taniej chyba bedzie znalezc nowa skrzynia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się dzieje jak jedziesz sam czy z pasażerem,bo jak jest takie same obciążenie to faktycznie jest coś nie tak,ale jak sam to raczej normalka, koło które ma lżej zawsze szybciej ciągnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee....

u mnie jak jade sam i przyspieszam to sie tak nie robi - auto zawsze jedzie prosto i jak tak nei jest to ewidentnie jest cos nie tak i moim zdaniemto walsnie skrzynia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi o jakie gumy ci chodzi ? koncowki stabilizatora - wymieniłem sztywne są

 

Jesli chodzi ci o te po srodku stabilizatora to nie ruszałem ich musze lukną ale wątpie bo sprawdzali to na diagnostykach

 

sprawdze ale mysle ze to nie to

juz mi rece opadają

mysle albo wspomaganie (zaworek przepuszcza na wysokich obrotach

albo jak kolega pisał cos ze skrzynia (aby nie)

 

Hamulce wymieniłem nówki sztuki nic nie obciera koła luzno sie toczą (na lewarku sprawdzane)

 

nie mam kuzwa pojecia

II opcja to przeguby wewnetrzne bądz zewnetrzne

 

Tylko jak tak bede wszystko wymieniac to całe auto bede miał nowe hihi

 

jak juz pisałem na 3 stacjach sprawdzali bujali autem i zawsze słysze 0 defektow w zawieszeniu panie nie wiem co jest grane

 

jak bym miał cos z oponami(zmieniałem tył przud + zimowki) to by sciagał na luzie przeca

a Asterka ciągnie w prawo jedynie w momecie przyspieszania najbardziej widac to na 1 pod czas ruszania

 

Moze macie jakis namiar na warsztat w Wawie co by mi zlokalizował usterke bo ja juz zgłupłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał cos z oponami(zmieniałem tył przud + zimowki) to by sciagał na luzie przeca

a Asterka ciągnie w prawo jedynie w momecie przyspieszania najbardziej widac to na 1 pod czas ruszania

 

Moze macie jakis namiar na warsztat w Wawie co by mi zlokalizował usterke bo ja juz zgłupłem

nie rowno zaczynaja krecic sie polosie - lewa ma wieksze obroty od prawej

 

jak by to bylo cos z przegubami to by trzaskaly - lub przeskakiwaly (tez juz o tym slyszalem)

nie chce cie martic ale to ewidentnie jest cos w skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności