Skocz do zawartości

Filtr w skrzyni


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w automacie od opla sintry 3,0 filtr od skrzyni mozna przeplukac czy trzeba zakladac nowy? bo jedni mowia tak a inni ze nie?

dzieki z gory za porade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz zamiar jezdzic tym samochodem to wymien i miej spokoj, filtr nie powinien byc drogi. Jesli wolisz metode sznurka i silikonu to przplukaj ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz taki sam jak przy Omie MV6.

Ja u siebie wymieniałem ostatnio filtr kosztował cos koło 60PLN wprawdzie stary był w dobtym stanie ,ale wymieniłem jak juz było rozebrane.

O czyszczeniu nie słyszałem ,chyba że go rozbierzesz ,ale tego nie wiem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze bybylo zeby taki filtr kosztowal 60 zł niestety podzwonilem po oplu oczywiscie mowie o trojmiejskim i u nnich taki fitr kosztuje 673 zł wiec o co tu chodzi jak to sie ma 60 zl do 673 ? jakas paranoja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze bybylo zeby taki filtr kosztowal 60 zł niestety podzwonilem po oplu oczywiscie mowie o trojmiejskim i u nnich taki fitr kosztuje 673 zł wiec o co tu chodzi jak to sie ma 60 zl do 673 ? jakas paranoja

 

słuchaj nie mogę teraz tego znaleźć ,ale na 90% jest taki sam ponieważ kiedyś właśnie czytałem że są takie same silniki w Omie B 96. i Sintra 3,0 tez skrzynia automat

tak wygląda mój filtr http://www.opel-shop.pl/product_info.php?products_id=1220

sprawdz oznaczenia , a najlepiej jakbyś miał wyjęty to byś porównałja tu kupowałem.

A tu masz dla porównania taki sam w innej firmie http://www.aps.net.pl/sklep/product_info.php?cPath=1_10414_10427_10441&products_id=11295

 

Także nie dziw się że taka cen poszukaj.

maila tu jeszcze też mają dobre ceny:

http://www.gsi-goszczynski.pl/index_p.htm

daj są spokój z ASO tam mają ceny z kosmosu.

 

popytaj w tych dwóch hurt. w Poznaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zeby to byla prawda to rzeczywiscie przegiecie aso na calej lini zaryzykuje i kupie ten filtr najwyzej pojdzie w plecy te 60 zlocisza

dzieki za porade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zeby to byla prawda to rzeczywiscie przegiecie aso na calej lini zaryzykuje i kupie ten filtr najwyzej pojdzie w plecy te 60 zlocisza

dzieki za porade

 

nie musisz ryzykować.

zapytaj w tych dwóch hurt. w Poznaniu oni Ci doradzą ,najlepiej w hurt. GSI jest tam taki p.Krzysztof ma cierpliwość i na każdy mail Ci odpowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie mozna podmienic z omegi b to podobno skrzynia jak a astrze i vectrze takze niestety cena zabojcza ale zmienie tylko sobie olej ??? przynajmniej tak mi doradzil fachowiec z podanych przez kolege hurtowni takze dziekuje za podpowiedzi bo pewnie bym cos przekombinowal:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, to skrzynia jakz omegi, to niewymienia się filtra i oleju,a tylko dolewa. Wymienia się tylko jakpodaje opel tylko przy eksploatacji w ciężkich warunkach (góry, ciągnienie przyczepy). Ja swoją omą przejechałem ponad 110 000 i nie wymieniałem, a swojejużmiała przejechane i chodziałabez zarzutu. W każdym serwisie,zwłaszcza od skrzyn powiedzą, że się wymienia,bo to dla nich zarobek.

Putanie malutkie jak jest ustawiony silnik wsintrze(wzdłuż, czy w poprzek) i które koła są napędzane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności