serdzio85 Opublikowano 22 godziny temu Udostępnij Opublikowano 22 godziny temu Witam wszystkich mam mały problem z autem przy odpalaniu przez chwilę słychać tak jakby łańcuch gruchotał miałem robiony rozrząd ale nie wymienili mi fazatorów,nastawników zwał jak zwał ciśnienie sprawdzone na początku musi sobie dobić ciśnienie oleju jakieś 7 sekund + - a potem już jest książkowo mojej stwierdzenie jest takie że któryś zawór jedno stronny odpowiada że olej spływa do miski z magistrali czy mam rację czy koła są do wymiany,a może podstawa oleju tam niby też jest jakiś zawór. Słyszałem i czytałem że niby jest w obudowie rozrząd jakiś zawór koło pompy oleju , bardzo dziękuję za podpowiedzi   Cytuj Odnośnik do komentarza https://forum.opel24.com/topic/111295-zafira-c-14-140km/ Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.